Aktualności

Sukces Małgorzaty Wrońskiej w Chinach !

Zaproszenie na dwa turnieje w Chinach przyszło dosyć niespodziewanie, jednak dla Małgorzaty Wrońskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Zaproszenie można zawdzięczać jej zaangażowaniu w organizację Uniwersyteckich Mistrzostw Świata, które odbędą się w 2018 roku w Łodzi.

Wyjazd do Chin, poza pełnieniem funkcji przedstawiciela polskiego świata cheerleadingu, został połączony także ze startem w zawodach.

W przeciągu kilku dni odbywały się dwa turnieje. W ekspresowym tempie został utworzony duet z tancerek Akatdemii Tańca Reliese . Dziewczęta startowały w kategoriach Freestyle pom (choreografia Małgorzaty Wrońskiej) oraz Jazz (choreografia Agaty Kostrzyńskiej).
W pierwszym turnieju w Nanjing duet zajął 3 miejsce w kategorii Jazz Double Junior, a 4 miejsce w kategorii Freestyle Pom Double Junior.
Po kilku dniach w turnieju w International (Rizhao) Elite Cheerleading Games duet zajął 2 miejsce w kategorii Freestyle pom Double Junior oraz 4 miejsce w kategorii Jazz Double Junior.

Oba turnieje, były turniejami międzynarodowymi, podczas których dziewczyny konfrontowały się z reprezentacjami z Australii, Ukrainy, Holandii, Chin, Korei, Thai Pei i wielu innych państw.

Mimo nie zajęcia 1 miejsca, choreografia Małgorzaty Wrońskiej została doceniona i otrzymała dyplom Excellent Coach !