Aktualności

Katarzyna Gazda Suchanek otrzymała nagrodę za Osiągnięcia Trenerskie !!!

Nasz wykładowca, Katarzyna Gazda Suchanek zdobyła nagrodę Powiatu Krakowskiego, za znakomite osiągnięcia w działalności sportowej w kategorii trener.
Gratulujemy !
Dla przypomnienia Katarzyna prowadzi Liderki Cheerleaders i jesteśmy dumni, że jest z nami !
Zapraszamy do obejrzenia filmu

https://www.youtube.com/watch?v=6g7VnFJpk70

gazda

Nagrody Liderek poniżej ! Ah, ta nasza Katarzyna :) 🏆🥇🏅

ROK 2019
04.01.2019 r. Nagrody i stypendia Wójta Gminy Zielonki
Stypendia i nagrody dla zawodniczek: Gabriela Maślej, Zofia Zięba, Oliwia Szablowska, Zuzanna Trela, Sylwia Seweryn, Zofia Jaworowska, Zuzanna Trela
Nagroda dla Trener: Katarzyna Gazda-Suchanek 64515632_2279694852120233_4513112855377084416_o

2019 r. wygrana etapu powiatowego plebiscytu „10 Asów Małopolski. Najpopularniejszy Sportowiec, Trener i Drużyna 2018 roku” w kategorii Sportowiec Junior Roku – Zuzanna Trela

14-17.03.2019 r. XXII Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders, Kielce 2019
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Pom Dance Elite Dzieci)
III miejsce LIDERKI (Pom Dance Elite Junior)
II miejsce Izabela Szlachetka, Martyna Wójcik (Pom Dance Elite Senior)
IV miejsce Zuzanna Trela, Maria Hankus (Pom Dance Elite Junior)
IV miejsce Joanna Szlachetka, Klaudia Wójcik (Pom Dance Elite Junior Młodszy)

06.04.2019 r. Międzynarodowy VI Otwarty Turnieju Cheerleaders organizowany przez klub sportowy Fun Time Athletics Nový Jičín, pod patronatem Czeska Asociace Cheerleaders
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Freestyle Pom PeeWee)
I miejsce LIDERKI STARS (Freestyle Pom Youth)
I miejsce LIDERKI (Freestyle Pom Junior)
I miejsce Joanna Szlachetka, Klaudia Wójcik (Freestyle Youth)
II miejsce Zuzanna Trela, Maria Hankus (Freestyle Junior)
V miejsce Izabela Szlachetka, Martyna Wójcik (Freestyle Senior)

26.04.2019 r. nagrody powiatu krakowskiego dla zawodników oraz trenerów za znakomite osiągnięcia w działalności sportowej za rok 2018. Wśród nominowanych zawodników znalazła się Maria Hankus, natomiast nagrodę powiatu krakowskiego dla trenera otrzymała Katarzyna Gazda-Suchanek.

4-5.05.2019 r. II Mistrzostwa Polski Cheerleaders, Eliminacje do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, Polski Związek Sportowego Cheerleadingu
I miejsce LIDERKI (Junior High Kick Mini Drużyny)64458838_2279694838786901_3715253793164623872_o
II miejsce LIDERKI (Junior Freestyle Pom Mini Drużyny)
I miejsce LIDERKI STARS (Mini Freestyle Pom Mini Drużyny)
II miejsce KOLOROWE LIDERKI (Mini Freestyle Pom Mini Drużyny)
I miejsce Natalia Koczwara, Milena Wadowska (Pee Wee Freestyle Pom Duety)
I miejsce Zofia Zięba, Klaudia Wójcik (Mini Freestyle Pom Duety)
I miejsce Sylwia Seweryn, Zuzanna Trela (Junior High Kick Duety)
IV miejsce Zofia Jaworowska, Joanna Szlachetka (Junior Freestyle Pom Duety)
IX miejsce Izabela Szlachetka, Martyna Wójcik (Senior Freestyle Pom Duety)

05.06.2019 r. otwarcie 30 Festynu o „Uśmiech Dziecka” organizowanego przez Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie

14-16.06.2019 r. otwarcie X Międzynarodowych zawodów piłkarskich MurapolCup PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA organizowanych przez Akademię Piłkarska AP21 pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego

ROK 2018
19.01.2018 r. wygrana etapu powiatowego plebiscytu „10 Asów Małopolski. Najpopularniejszy Sportowiec, Trener i Drużyna 2017 roku” oraz zdobycie wysokiej IV lokaty na etapie wojewódzkim. Pokaz taneczny podczas gali rozdania nagród, która odbyła się na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

03.03.2018 r. turniej kwalifikacyjny do XXI Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders dla duetów (Garwolin 2018 r.)
I miejsce Zuzanna Trela, Amelia Browarnik (Pom Dance Elite Junior)
II miejsce Maria Hankus, Justyna Sajmbor (Pom Dance Elite Junior)

23.04.2018 r. XXI Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders
I miejsce LIDERKI (Pom Dance Elite Junior)
III miejsce LIDERKI STARS (Pom Dance Elite Junior Młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (Pom Dance Elite Dzieci)
I miejsce Zuzanna Trela, Amelia Browarnik (Pom Dance Elite Junior)
III miejsce Maria Hankus, Justyna Sajmbor (Pom Dance Elite Junior)

12.05.2018 r. III Mistrzostwa Polski Cheerleaders PFT, Eliminacje do Mistrzostw Europy, I Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu
I miejsce LIDERKI (Junior High Kick Mini Drużyny)
I miejsce LIDERKI (Junior Freestyle Pom Mini Drużyny)
II miejsce LIDERKI STARS (Mini Freestyle Pom Drużyny)
III miejsce KOLOROWE LIDERKI (Mini Freestyle Pom Drużyny)
I miejsce Karina Guzik, Milena Wadowska (Pee Wee Freestyle Pom Duety)64305086_2279694835453568_1116063203374137344_o
I miejsce Zofia Zięba, Melania Truchlewska (Mini High Kick Duety)
II miejsce Sylwia Seweryn, Zofia Jaworowska (Junior High Kick Duety)
III miejsce Amelia Browarnik, Justyna Sajmbor (Junior Jazz Duety)
V miejsce Milena Rybak, Zuzanna Charzewska (Mini Freestyle Pom Duety)

13.05.2018 r. pokaz podczas meczu Wisła Kraków vs. Lech na stadionie Wisły Kraków w Krakowie

08.06.2018 r. otwarcie Międzynarodowych zawodów piłkarskich MurapolCup organizowanych przez Akademię Piłkarska AP21

10.06.2018 r. pokaz podczas meczów finałowych turnieju piłkarskiego MurapolCup

01.12.2018 r. II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne PASJA TAŃCA, Ostrów Mazowiecka w terminie 01.12.2018 r.
I miejsce LIDERKI (Junior Freestyle Pom Mini Drużyny)
I miejsce Zofia Zięba, Melania Truchlewska (Mini High Kick Duety)
I miejsce Sylwia Seweryn, Małgorzata Paliś (Junior High Kick Duety)
II miejsce Karolina Liszka, Natalia Charzewska (Junior High Kick Duety)
II miejsce Zuzanna Trela, Maria Hankus (Junior Freestyle Pom Duety)

08.12.2018 r. Grand Prix Polski Cheerleaders Warszawa
I miejsce LIDERKI (Junior Pom Dance)

ROK 2017

26.03.2017 r. III Mistrzostwa Polski Cheerleaders PFT, Eliminacje do Mistrzostw Europy
I miejsce LIDERKI (Freestyle Pom mini formacje junior)
I miejsce LIDERKI (High Kick mini formacje junior)

04.04.2017 r. Przyznanie Nagrody Wójta Gminy Zielonki dla Trenera Katarzyny Gazdy oraz dla zawodniczki Dagmary Szablowskiej – za osiągnięcia trenerskie i sportowe w roku 2016

02.06.2017 r. XVI Ogólnopolskie Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Tanecznych i Cheerleaders
II miejsce Kolorowe Liderki (kategoria wiekowa dzieci)
IV miejsce LIDERKI STARS (kategoria wiekowa juniorzy)
II miejsce LIDERKI (Kategoria wiekowa senior)

09.06.2017 r. otwarcie Międzynarodowych zawodów piłkarskich MurapolCup organizowanych przez Akademię Piłkarska AP21

10.06.2017 r. V Ogólnopolski Festiwal Tańca „TAKI TANIEC”
I miejsce Kolorowe Liderki (kategoria wiekowa dzieci)
II miejsce LIDERKI (kategoria wiekowa juniorzy)

11.06.2017 r. pokaz podczas meczów finałowych turnieju piłkarskiego MurapolCup

18.06.2017 r. XV Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych i Dętych Skała
Otwarcie w/w Festiwalu wraz z Orkiestrą Dętą z Cianowic

ROK 2016

05.03.2016 r. Grand Prix Polski Cheerladers, Otwarty Mazowiecki Turniej Cheerladers Garwolin
I miejsce ZŁOTE LIDERKI (Pom Dance senior II)
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
I miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior)

05.03.2016 r. IX Ogólnopolski Festiwal Taneczny Róża 2016
Wyróżnienie II stopnia dla grupy MINI LIDERKI

02.04.2016 r. Mistrzostwa Polski Cheerleaders PFT, eliminacje do Mistrzostw Europy
I miejsce ZŁOTE LIDERKI (Freestyle Pom mini formacje senior II)
II miejsce LIDERKI (Freestyle Pom mini formacje junior)
III miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (Freestyle Pom junior)

09.04.2016 r. XIX Mistrzostwa Polski Cheerleaders Gdynia Cheerleaders Cup
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior)
III miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)
III miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
IV miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)
I miejsce Dominika Deka, Julia Urzędowska (pom Dance dzieci)
III miejsce Anna Borzym, Małgorzata Paliś (pom Dance junior młodszy)

07.05.2016 r. Grand Prix Polski Cheerladers o Puchar Burmistrza Tyczyna
III miejsce Julia Madej, Dominika Palimąka (pom Dance senior)
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior)
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
II miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)

19.06.2016 r. XIV Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Wojskowych i Dętych Skała
Otwarcie w/w Festiwalu wraz z Orkiestrą Dętą z Cianowic

05.11.2016 r. Grand Prix Polski Cheerladers, II Memoriał Mariana Dzięcioła – Łochów 2016
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
II miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)

19.11.2016 r. Open International Cheerleading Championships
I miejsce LIDERKI (pom dance junior)
I miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)

31.12.3016 r. Wyniki Cyklu Turniejów Grand Prix Polski 2016
I miejsce KOLOROWE LIDERKI (pom Dance dzieci)
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior)
II miejsce LIDERKI STARS (pom Dance junior młodszy)
I miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)

ROK 2015

28.02.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders Otwarte Mistrzostwa Warszawy
I miejsce LIDERKI(pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka, Julia Madej (pom Dance, junior)
I miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (pom Dance junior młodszy)

27-29.03.2015 r. XVIII Mistrzostwa Polski Cheerleaders Łącko-Ochotnica Dolna
IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Katarzyna Gazda, Małgorzata Wrońska (pom Dance senior II)

18.04.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders BALTIC CUP 2015
II miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

10.05.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna
II miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)
III miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

16.05.2015 r. Grand Prix Polski Cheerleaders XIII Gdyński Festiwal
IV miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)

30.05.2015 r. Otwarte Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Tanecznych i Cheerleaders
II miejsce LIDERKI
Wyróżnienie MINI LIDERKI
I miejsce MINI MINI LIDERKI

21.11.2015 r. Otwarte Mistrzostwa Zespołów Cheerladers, Grand Prix Polski Kraków
I miejsce LIDERKI (pom dance junior młodszy)
IV miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)

19.12.2015 r. The Beach Cup Tropical Island, Berlin
II miejsce LIDERKI (Freestyle pom junior)
II miejsce Dagmara Szablowska, Wiktoria Żaba (Freestyle pom junior)
V miejsce Julia Madej, Dominika Palimąka (Freestyle pom senior)

31.12.2015 r. Wyniki Cyklu Turniejów Grand Prix Polski 2015
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce ZŁOTE LIDERKI (pom Dance senior II)

ROK 2014
18.01.2014 r. Grand Prix Polski Cheerleaders Garwolin
III miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
V miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Dagmara Szablowska i Lena Ebo (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Magdalena Kosowska i Gabriela Górak (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Julia Madej (pom Dance junior)

15-16.03.2014 r. XVII Mistrzostwa Polski Zespołów Cheerleaders Łochów
V miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce Dominika Palimąka i Julia Madej (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda i Anna Kłos-Koza (pom Dance senior II)

29.03.2014 r. XII Gdyńskim Festiwalu Zespołów Cheerleaders, Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders
II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
Półfinał MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

13.04.2014 r. Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna
Vi miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
III miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
III miejsce Magda Kosowska i Gabrysia Górak (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Dagmara Szablowska i Lena Ebo (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce Julia Madej i Dominika Palimąka (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda i Anna Kłos-Koza (pom Dance senior II)

18.05.2014 r. Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders Płock
IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Lena Ebo (pom Dance junior młodszy)
VI Ewelina Mosur i Magda Kosowska (pom Dance junior młodszy)
II Julia Matanyj i Zuzia Frankiewicz (freestyle pom junior młodszy)
II miejsce Dominika Paimąka i Julia Madej (pom Dance junior)

22.11.2014 r. Grand Prix Polski Zespołów Cheerleaders Kraków 2014
Zespoły:
VII miejsce MINI MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VII miejsce Ewelina Mosur i Zuzia Frankiewicz (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Wiktoria Żaba (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Julia Madej (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda, Anna Kłos-Koza pom Dance senior II)

29.11.2014 r. IX Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Skawina 2014
I miejsce LIDERKI (junior młodszy)
IV miejsce MINI LIDERKI (junior młodszy)

31.12.2014 r. Wyniki Cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2014
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

ROK 2013
9-10.03.2013 r. XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders w Lesznie
II miejsce Dagmara Szablowska i Madzia Kosowska (pom Dance junior młodszy)
V miejsce Julia Dragosz i Gabrysia Górak (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce Dominika Palimąka i Gabrysia Gołda (pom Dance junior)
III miejsce Agnieszka Bućwińska i Katarzyna Gazda (pom Dance senior)
I miejsce Małgorzata Wrońska i Karolina Siwek (pom Dance senior II)
VII miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

06.04.2013 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna
III miejsce LIDERKI ((pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Magdalena Kosowska (pom Dance junior młodszy)
II miejsce Julia i Gabriela Górak (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Gabriela Golda (pom Dance junior)
I miejsce Katarzyna Gazda i Agnieszka Bućwińska (pom Dance senior)

13.04.2013 r. Grand Prix Polski Cheerleaders XI Gdyński Festiwal Zespołów Cheerleaders
III miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

08.06.2013 r. I Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders w Skarżysku-Kamiennej
I miejsce Liderki (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce Mini Liderki (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dagmara Szablowska i Magdalena Kosowska (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce Ewelina i Julia (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika Palimąka i Gabriela Gołda (pom Dance junior junior)
DUETY (senior):
Agnieszka i Karolina – I miejsce

14.06.2013 r. XII Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders
II miejsce Liderki
IV miejsce Mini Liderki

ROK 2012

19.03.2012 r. XXV Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych “Talenty Małopolski 2012”
Wyróżnienie LIDERKI

31.03.2012 r. Otwarte Mistrzostwa Gdyni Zepołów Cheerleaders
V miejsce LIDERKI
Nagroda fair play dla drużyny LIDERKI

21.04.2012 r. Grand Prix Polski Cheerleaders o Puchar Burmistrza Tyczyna
II miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
I miejsce Dominika i Gabrysia (pom Dance junior)
VI miejsce Karolina Siwek i Agnieszka Bućwińska (pom Dance senior)
Lena Ebo została najsłodszą zawodniczką turnieju

12.05.2012 r. XI Wiosenny Turniej Tańca Disco&Cheerleaders Kielce
II miejsce Dominika Palimąka i Gabriela Gołda (pom Dance junior)
VI miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
Półfinał MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

16.05.2012 r. Raciborowice CheerGirls
IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
nagroda specjalna dla drużyny: warsztaty z cheer project

26.05.2012 r. XI Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerleaders
I miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

01.12.2012 r. VIII Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders Skawina
II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

31.12.2012 r. Cykl Turniejów Grad Prox Polski Cheerleaders 2012
VII miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
IV miejsce MINI LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

ROK 2011
16.04.2011 r. Mistrzostwa Wybrzeża Balic Cup Gdańsk
V miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
Nagroda za najlepsze fryzury dla drużyny LIDERKI

13.05.2011 r. X Mistrzostwa Sosnowca Zespołów Cheerladers
II miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
VI miejsce LIDERKI BIS (pom Dance junior młodszy)

14.05.2011 r. X Wiosenny Turniej Tańca Disco&Cheerleaders
IV miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)

20.05.2011 r. Raciborowice CheerGirsl 2011
VII miejsce LIDERKI

ROK 2010
24.04.2010 r. V Otwarte Mistrzostwa Krakowa Zespołów Cheerladers
VI miejsce LIDERKI (pom Dance junior młodszy)
IX miejsce LIDERKI (pom Dance junior)