O nas

Cheer Project jest pionierską inicjatywą w szkoleniach w zakresie cheerleadingu przeznaczonych dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz wszystkich osób, które prowadzą lub chcą zacząć prowadzić swój zespół CHEERLEADERS. Szkolimy też z sukcesami zespoły i drużyny, które startują w zawodach cheerleadingu sportowego. Nasze metody szkoleniowe, a także szeroka, ciągle udoskonalana i aktualną wiedza jest doceniana przez trenerów w Polsce i za granicą.

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy, aby zwiększyć świadomość, że cheerleading jest dyscypliną wielowymiarową, łączącą w sobie choreografię, synchronizację, siłę, gimnastykę oraz to, co z definicji jest jego głównym składnikiem: szczególnie wysoka energetyczność pokazów.

Wszyscy szkoleniowcy Cheer Project są ściśle związani z cheerleadingiem. Każdy prowadzi z sukcesami swoją grupę lub z taką współpracuje. Prowadzone zajęcia zawsze są osadzone w realiach pracy z zespołem cheerleaders na każdym poziomie zaawansowania.

W naszą działalność wpisane są również warsztaty choreograficzne dla trenerów oraz drużyn cheerleaders. Jeździmy po całej Polsce na zaproszenie wielu zespołów ligowych i turniejowych, tworząc dla nich choreografie, a także szkoląc ich akrobatycznie.

Małgorzata Wrońska

Pomysłodawca i założyciel Cheer Project. Główny choreograf i szkoleniowiec. Od 2003 roku ściśle związana z cheerleadingiem. Prowadzona przez nią ówcześnie grupa Trinity Cheerleaders zdobyła tytuł Mistrza Polski 2013 All Girls Stunt Senior. Po rozwiązaniu współpracy z zespołem, założyła własną grupę NEXT CHEER Generation  , która już po 4 miesiącach treningów zdobyła tytuł Mistrza Polski Cheerleaders 2014 w kategorii Mix Stunt Senior i występuje podczas największych sportowych imprez w Polsce.

Jest Mistrzem Polski Duetów Pom Dance Senior II (2013),

sędzią European Cheer Union II kategorii (cheerleading i performance cheer), oraz certyfikowanym trenerem International Cheer Union.
Jej umiejętności sędziowskie sprawiły, że sędziuje turnieje nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Na liście krajów, które odwiedziła jako sędzia są: Australia, Chiny, Korea Południowa, Republika Czeska, Chorwacja, Włochy, Austria, Niemcy, Estonia, Łotwa, Białoruś i Ukraina.
Jej choreografie można było zobaczyć na Mistrzostwach Świata i Europy, a także na mniejszych turniejach międzynarodowych.

Jako jedyna Polka przeszła szkolenia USA CHEER o bezpieczeństwie zawodników.

Prowadzi także szkolenia w całej Polsce i za granicą (Estonia, Łotwa, Austria, Ukraina). Inni trenerzy cheerleadingu, doceniają jej wszechstronną wiedzę, także z zakresu historii i idei cheerleadingu.

Galeria certyfikatów

Anna Kłos

Jest dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego, a tanecznie związana jest z Teatrem Groteska w Krakowie.

Jest świetnym pedagogiem i metodykiem. Doskonale wie, które elementy tańca klasycznego są niezbędne dla cheerleaders i jak je wykorzystać w choreografii. Jest Mistrzynią Polski Cheerleaders w kategorii Senior II.

W programie YOU CAN DANCE dostała się do etapu warsztatów w Buenos !
Współpracuje z zespołami cheerleaders w zakresie tańca klasycznego

Krzysztof Brożyna

Jest trenerem gimnastyki sportowej ,
posiada Klasę Mistrzowską w Gimnastyce Sportowej.

Był Reprezentantem Kadry Polski w Gimnastyce Sportowej w latach 1997-1999.
Po prostu Mistrz   

Świetny pedagog z podejściem zarówno do dzieci jak i do dorosłych. 

Anna Kamińska

Fizjoterapeutka, która swoją taneczną karierę rozpoczynała od Disco. W międzyczasie była zawodniczką (z sukcesami!) aerobiku sportowego.

Trener Para Cheer. Specjalistka od stretchingu. Była tancerka NEXT CHEER Generation.

Aktualnie prowadzi Projekt Świadoma Fizjoterapia

Joanna Ciepielowska-Błasiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie w sporcie. W 2022 roku obroniłam doktorat na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne i Sport dotyczącej tematyki aerobiku sportowego. Jest trenerem aerobiku sportowego i instruktor gimnastyki.
Na co dzień również uczę młodzież wychowania fizycznego w V Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, gdzie prowadzę sekcje Cheerleaders.
Od 13 roku życia należałam do grupy tanecznej Trinity Cheerleaders. Póżniej dołączyłam do Next Cheer Generation, z którym występowałam na największych imprezach sportowych w Polsce i za granicą.

Nadal trenuję aerobic sportowy, w którym startowałam jako solistka, w duecie i trójce, gdzie na polskiej arenie udało mi się zdobyć najwyższe tytuły Mistrzyni Polski i Pucharu Polski. Moim największym osiągnięciem jest zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Świata w 2017 roku w kategorii par z moim partnerem Grzegorzem Błasiakiem oraz wywalczenie 10 miejsca a tym samym dotarcie do półfinału Mistrzostw Europy jako pierwsza polska solistka w dywizji Adults. W 2021 roku zdobyłam również brązowy medal Mistrzostw Świata FISAF w parze z Justyna Rynduch.