O nas

Cheer Project jest pionierską inicjatywą w szkoleniach w zakresie cheerleadingu przeznaczonych dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz wszystkich osób, które prowadzą lub chcą zacząć prowadzić swój zespół CHEERLEADERS. Szkolimy też z sukcesami zespoły i drużyny, które startują w zawodach cheerleadingu sportowego. Nasze metody szkoleniowe, a także szeroka, ciągle udoskonalana i aktualną wiedza jest doceniana przez trenerów w Polsce i za granicą.

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy, aby zwiększyć świadomość, że cheerleading jest dyscypliną wielowymiarową, łączącą w sobie choreografię, synchronizację, siłę, gimnastykę oraz to, co z definicji jest jego głównym składnikiem: szczególnie wysoka energetyczność pokazów.

Wszyscy szkoleniowcy Cheer Project są ściśle związani z cheerleadingiem. Każdy prowadzi z sukcesami swoją grupę lub z taką współpracuje. Prowadzone zajęcia zawsze są osadzone w realiach pracy z zespołem cheerleaders na każdym poziomie zaawansowania.

W naszą działalność wpisane są również warsztaty choreograficzne dla trenerów oraz drużyn cheerleaders. Jeździmy po całej Polsce na zaproszenie wielu zespołów ligowych i turniejowych, tworząc dla nich choreografie, a także szkoląc ich akrobatycznie.

Małgorzata Wrońska

Pomysłodawca i założyciel Cheer Project. Główny choreograf i szkoleniowiec. Od 2003 roku ściśle związana z cheerleadingiem. Prowadzona przez nią ówcześnie grupa Trinity Cheerleaders zdobyła tytuł Mistrza Polski 2013 All Girls Stunt Senior. Po rozwiązaniu współpracy z zespołem, założyła własną grupę NEXT CHEER Generation  , która już po 4 miesiącach treningów zdobyła tytuł Mistrza Polski Cheerleaders 2014 w kategorii Mix Stunt Senior i występuje podczas największych sportowych imprez w Polsce.

Jest Mistrzem Polski Duetów Pom Dance Senior II (2013),

sędzią European Cheer Union II kategorii (cheerleading i performance cheer), oraz certyfikowanym trenerem International Cheer Union.
Jej umiejętności sędziowskie sprawiły, że sędziuje turnieje nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Na liście krajów, które odwiedziła jako sędzia są: Australia, Chiny, Korea Południowa, Republika Czeska, Chorwacja, Włochy, Austria, Niemcy, Estonia, Łotwa, Białoruś i Ukraina.
Jej choreografie można było zobaczyć na Mistrzostwach Świata i Europy, a także na mniejszych turniejach międzynarodowych.

Jako jedyna Polka przeszła szkolenia USA CHEER o bezpieczeństwie zawodników.

Prowadzi także szkolenia w całej Polsce i za granicą (Estonia, Łotwa, Austria, Ukraina). Inni trenerzy cheerleadingu, doceniają jej wszechstronną wiedzę, także z zakresu historii i idei cheerleadingu.

Galeria certyfikatów

Katarzyna Gazda

Swoją edukację taneczną rozpoczęła w wieku 7 lat, wiążąc się z tańcem towarzyskim, w którym zdobyła krajową klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich. W roku 2010 związała się z cheerleadingiem, zakładając grupę Liderki , odnoszące coraz większe sukcesy w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders oraz poza nim. Przeszła kurs sędziowski organizowany przez PSCH, zyskując tym samym stosowne uprawnienia.

Jest trenerem wymagającym, skupiającym się na technice tanecznej oraz poprawnym wykonywaniu nawet najtrudniejszych choreografii.

W szkoleniach Cheer Project zajmuje się rytmiką.

Anna Kłos

Jest dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego, a tanecznie związana jest z Teatrem Groteska w Krakowie.

Jest świetnym pedagogiem i metodykiem. Doskonale wie, które elementy tańca klasycznego są niezbędne dla cheerleaders i jak je wykorzystać w choreografii. Jest Mistrzynią Polski Cheerleaders w kategorii Senior II.

W programie YOU CAN DANCE dostała się do etapu warsztatów w Buenos !
Współpracuje z zespołami cheerleaders w zakresie tańca klasycznego

Krzysztof Brożyna

Jest trenerem gimnastyki sportowej ,
posiada Klasę Mistrzowską w Gimnastyce Sportowej.

Był Reprezentantem Kadry Polski w Gimnastyce Sportowej w latach 1997-1999.
Po prostu Mistrz   

Świetny pedagog z podejściem zarówno do dzieci jak i do dorosłych. 

Anna Kamińska

Fizjoterapeutka, która swoją taneczną karierę rozpoczynała od Disco. W międzyczasie była zawodniczką (z sukcesami!) aerobiku sportowego.

Trener Para Cheer. Specjalistka od stretchingu. Była tancerka NEXT CHEER Generation.

Aktualnie prowadzi Projekt Świadoma Fizjoterapia

Joanna Ciepielowska-Błasiak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzanie w sporcie. W 2022 roku obroniłam doktorat na Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne i Sport dotyczącej tematyki aerobiku sportowego. Jest trenerem aerobiku sportowego i instruktor gimnastyki.
Na co dzień również uczę młodzież wychowania fizycznego w V Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, gdzie prowadzę sekcje Cheerleaders.
Od 13 roku życia należałam do grupy tanecznej Trinity Cheerleaders. Póżniej dołączyłam do Next Cheer Generation, z którym występowałam na największych imprezach sportowych w Polsce i za granicą.

Nadal trenuję aerobic sportowy, w którym startowałam jako solistka, w duecie i trójce, gdzie na polskiej arenie udało mi się zdobyć najwyższe tytuły Mistrzyni Polski i Pucharu Polski. Moim największym osiągnięciem jest zdobycie brązowego medalu Mistrzostw Świata w 2017 roku w kategorii par z moim partnerem Grzegorzem Błasiakiem oraz wywalczenie 10 miejsca a tym samym dotarcie do półfinału Mistrzostw Europy jako pierwsza polska solistka w dywizji Adults. W 2021 roku zdobyłam również brązowy medal Mistrzostw Świata FISAF w parze z Justyna Rynduch.