O nas

Cheer Project jest pionierską inicjatywą w szkoleniach w zakresie cheerleadingu przeznaczonych dla Nauczycieli Wychowania Fizycznego oraz wszystkich osób, które prowadzą lub chcą zacząć prowadzić swój zespół CHEERLEADERS.

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy, aby zwiększyć świadomość, że cheerleading jest dyscypliną wielowymiarową, łączącą w sobie choreografię, synchronizację, siłę, gimnastykę oraz to, co z definicji jest jego głównymi składnikami: radość i siła charakteru.

Wszyscy szkoleniowcy Cheer Project są ściśle związani z cheerleadingiem. Każdy prowadzi z sukcesami swoją grupę lub z taką współpracuje. Prowadzone zajęcia zawsze są osadzone w realiach pracy z zespołem cheerleaders.

W naszą działalność wpisane są również warsztaty choreograficzne dla trenerów oraz cheerleaders. Jeździmy po całej Polsce na zaproszenie wielu zespołów ligowych i turniejowych, tworząc dla nich choreografie i szkoląc ich akrobatycznie.

Małgorzata Wrońska

Pomysłodawca i założyciel Cheer Project. Główny choreograf i szkoleniowiec. Od 2003 roku ściśle związana z cheerleadingiem. Prowadzona przez nią ówcześnie grupa Trinity Cheerleaders zdobyła tytuł Mistrza Polski 2013 All Girls Stunt Senior. Po rozwiązaniu współpracy z zespołem, założyła własną grupę NEXT CHEER Generation  , która już po 4 miesiącach treningów zdobyła tytuł Mistrza Polski Cheerleaders 2014 w kategorii Mix Stunt Senior i występuje podczas największych sportowych imprez w Polsce.

Jest Mistrzem Polski Duetów Pom Dance Senior II (2013),

sędzią European Cheer Union II kategorii, oraz

certyfikowanym trenerem stuntów przez Internetional Cheer Union z najwyższym certyfikatem COACHING SKILL CREDENTIALING. Jest pierwszą Polką posiadającą ten certyfikat, poświadczający umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną.
Podczas Mistrzostw Europy Cheerleaders 2015 pełniła rolę kapitana reprezentacji Polski oraz delegata Polskiej Federacji Tańca.
Jako jedyna z Polski sędziowała Samcheok Beach Masters Open w Korei Południowej (2017, 2018), sędzia turnieju w Chinach CHINA OPEN (2018).

Galeria certyfikatów

Małgorzata Wrońska
tytuły i certyfikaty

COACHING SKILL CREDENTIALING

Kurs sędziowski Cheer Dance
Level 1 i 2 (ICU)

Kurs trenerski Cheer Dance Global Coaches Technique (Niebieski Medalion ICU)

Kurs Trenerski Cheerleading ( Cheer Bronze <aktualny Niebieski Medalion> ICU )

Konferencja Szkoleniowa dot. zasad bezpieczeństwa w cheerleadingu (ICU)

Konferencja Szkoleniowa dot. zasad bezpieczeństwa w Cheer Dance (ICU)

Kurs sędziowski Cheerleading (PFT)

Czesko-amerykański obóz szkoleniowy Cheerleading FCC

Katarzyna Gazda

Swoją edukację taneczną rozpoczęła w wieku 7 lat, wiążąc się z tańcem towarzyskim, w którym zdobyła krajową klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich. W roku 2010 związała się z cheerleadingiem, zakładając grupę Liderki , odnoszące coraz większe sukcesy w Polskim Stowarzyszeniu Cheerleaders oraz poza nim. Przeszła kurs sędziowski organizowany przez PSCH, zyskując tym samym stosowne uprawnienia.

Jest trenerem wymagającym, skupiającym się na technice tanecznej oraz poprawnym wykonywaniu nawet najtrudniejszych choreografii.

Poza byciem trenerem jest również zawodniczką, która zdobyła Mistrzostwo Polski Cheerleaders w Pom Dance Senior II 2014 oraz II Vice Mistrzostwo Polski Duetów 2013  w dywizji POM DANCE (kategoria wiekowa senior) oraz Złoty Medal podczas turnieju O Puchar Burmistrza Miasta Tyczyna (impreza będąca częścią Grand Prix Polski Cheerleaders) 2014 .

Pod tym linkiem znajdą Państwo tylko niektóre osiągnięcia turniejowe Liderek (link)

Anna Kłos

Jest dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego, a tanecznie związana jest z Teatrem Groteska w Krakowie.

Jest świetnym pedagogiem i metodykiem. Doskonale wie, które elementy tańca klasycznego są niezbędne dla cheerleaders i jak je wykorzystać w choreografii. Jest Mistrzynią Polski Cheerleaders w kategorii Senior II.

W programie YOU CAN DANCE dostała się do etapu warsztatów w Buenos !
Współpracuje z zespołami cheerleaders w zakresie tańca klasycznego

Krzysztof Brożyna

Jest trenerem gimnastyki sportowej ,
posiada Klasę Mistrzowską w Gimnastyce Sportowej.

Był Reprezentantem Kadry Polski w Gimnastyce Sportowej w latach 1997-1999.
Po prostu Mistrz   

Świetny pedagog z podejściem zarówno do dzieci jak i do dorosłych. 

Anna Ludwikowska

Fizjoterapeutka, która swoją taneczną karierę rozpoczynała od Disco. W międzyczasie była zawodniczką (z sukcesami!) aerobiku sportowego.

Trener Para Cheer. Specjalistka od stretchingu. Aktualnie jest także tancerką NEXT CHEER Generation