Szkolenia

CHEER DANCERS kurs trenerski

Jest to pierwszy taki kurs w Polsce, który przeznaczony jest dla trenerów zespołów cheerleaders, które swoimi występami uświetniają lub będą uświetniać imprezy sportowe. Cheer Dancers, bo tak będziemy nazywać zespoły występujące na meczach muszą nie tylko odnajdować się w wielu stylach tanecznych, ale także muszą umieć zapamiętać sporo choreografii, w różnych ustawieniach, tańczonych w wielu kierunkach. To nie jest łatwa sprawa, dlatego przychodzimy z pomocą!


Kurs trenerski Cheer Dancers jest rozwiązaniem dla zespołów i klubów sportowych.

Kurs swoim zakresem obejmuje:

  • Zagadnienia prawne związane z pokazami
  • Zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem
  • Marketing i współpraca z klubem
  • Wiele inspiracji choreograficznych
  • Wykorzystanie innych rekwizytów niż pompony
  • Analiza repertuaru muzycznego i choreograficznego
  • Anatomia i rozciąganie
  • Skoczność
  • Proste, ale efektowne podnoszenia taneczne
Szkolenie trenerskie Cheer Dancers

Szkolenia trwa łącznie 18 godzin zegarowych. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w formie papierowej, a także w formie nagrań video z choreografii.

Czy cheer dancers kurs trenerski jest kursem dla Ciebie?

Jeśli będziesz choreografem, trenerem lub menagerem zespołu cheerleaders, który będzie występować na meczach to tak! Zobacz kto jest głównym szkoleniowcem. To nazwisko mówi samo za siebie!

Głównym szkoleniowcem jest Małgorzata Wrońska, która od 2004 roku profesjonalnie związana jest z cheerleadingiem. Prowadzone przez nią zespoły występowały na największych imprezach sportowych w kraju i za granicą. Zajrzyj na Facebook NEXT CHEER Generation, a także ich konto na youtube.

Małgorzata jest także autorką rozdziału w publikacji Marketing Sportowy, gdzie pisze o potencjale zespołów cheerleaders w działaniach marketingowych i PR klubów sportowych.

Małgorzata Wrońska wraz z NEXT CHEER Generation podczas FIM SUPERENDURO

Sesje zdjęciowe cheerleaders- jak się przygotować do sesji zdjęciowej

O tym jak najlepiej zorganizować sesję zdjęciową dla zespołu cheerleaders, aby zaoszczędzić czas i mieć super efekt opowie Michał Osa Ossowski.
Michał jest producentem pokazów mody i sesji zdjęciowych, a także właścicielem Unique Agency- agencji modelek i studia fotograficznego.
Jest również kierownikiem planów filmowych, na których stale współpracuje z operatorami filmowymi i fotografami w rok oświetleniowca.
Może się pochwalić ogromnym doświadczeniem w pracy na planach filmów reklamowych, seriali telewizyjnych oraz filmów fabularnych.

Michał ossowki cheer dancers szkolenie fotografia

Termin: 15-16 października 2022

Miejsce: Kraków

Liczba godzin: 20 h

Cena:  999 PLN

Uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Zapisów należy dokonywać mailowo szkolenia@mwronska.pl


Masz pytania? Skontaktuj się z nami