Szkolenia

CHEER DANCERS kurs trenersko-managerski

Jest to pierwszy taki kurs w Polsce, który przeznaczony jest dla trenerów zespołów cheerleaders, które swoimi występami uświetniają lub będą uświetniać imprezy sportowe. Cheer Dancers, bo tak będziemy nazywać zespoły występujące na meczach muszą nie tylko odnajdować się w wielu stylach tanecznych, ale także muszą umieć zapamiętać sporo choreografii, w różnych ustawieniach, tańczonych w wielu kierunkach. To nie jest łatwa sprawa, dlatego przychodzimy z pomocą! Cheer dancers kurs trenerski i managerski. Zobacz cały opis!


Kurs trenerski Cheer Dancers jest rozwiązaniem dla zespołów i klubów sportowych.

Kurs swoim zakresem obejmuje:

 • Zagadnienia prawne związane z pokazami
 • Zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem
 • Marketing i współpraca z klubem
 • Wiele inspiracji choreograficznych
 • Wykorzystanie innych rekwizytów niż pompony
 • Analiza repertuaru muzycznego i choreograficznego
 • Anatomia i rozciąganie
 • Skoczność
 • Jak nakręcić profesjonalny spot reklamowy
Szkolenie trenerskie Cheer Dancers

Szkolenia trwa łącznie 18 godzin zegarowych. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w formie papierowej, a także w formie nagrań video z choreografii.

Czy cheer dancers kurs trenerski jest kursem dla Ciebie?

Jeśli będziesz choreografem, trenerem lub menagerem zespołu cheerleaders, który będzie występować na meczach to tak! Zobacz kto jest głównym szkoleniowcem. To nazwisko mówi samo za siebie!

Głównym szkoleniowcem jest Małgorzata Wrońska, która od 2004 roku profesjonalnie związana jest z cheerleadingiem. Prowadzone przez nią zespoły występowały na największych imprezach sportowych w kraju i za granicą. Zajrzyj na Facebook NEXT CHEER Generation, a także ich konto na youtube.

Małgorzata jest także autorką rozdziału w publikacji Marketing Sportowy, gdzie pisze o potencjale zespołów cheerleaders w działaniach marketingowych i PR klubów sportowych.

Małgorzata Wrońska wraz z NEXT CHEER Generation podczas FIM SUPERENDURO

Sesje zdjęciowe cheerleaders- jak się przygotować do sesji zdjęciowej

O tym jak najlepiej zorganizować sesję zdjęciową dla zespołu cheerleaders, aby zaoszczędzić czas i mieć super efekt opowie Michał Osa Ossowski.
Michał jest producentem pokazów mody i sesji zdjęciowych, a także właścicielem Unique Agency- agencji modelek i studia fotograficznego.
Jest również kierownikiem planów filmowych, na których stale współpracuje z operatorami filmowymi i fotografami w rok oświetleniowca.
Może się pochwalić ogromnym doświadczeniem w pracy na planach filmów reklamowych, seriali telewizyjnych oraz filmów fabularnych.

Michał ossowki cheer dancers szkolenie fotografia

Makijaż sceniczny dla cheerleaderek

Wizerunek sceniczny to nie tylko strój, ale także fryzura i make up.
O tym, jak stworzyć najlepszy makijaż na scenę opowie Yana, która nie tyko jest świetną makijażystką, ale także przez kilka lat sama była cheerleaderką w NEXT CHEER Generation, więc zna temat najlepiej. Ponadto, Yana jest vice-mistrzynią w Międzynarodowych Mistrzostwach Wedding Stylist Master 2019.

Na co dzień prowadzi Lisna Studio w Krakowie, gdzie pracuję z klientami indywidualnie, prowadzę także warsztaty „Pro” oraz na użytek własny. Współpracuję z wieloma markami kosmetycznymi, biorę udział w pokazach, targach, sesjach zdjęciowych i mistrzostwach.

Jak nakręcić perfekcyjny spot video

Video teraz rządzi w social mediach. Jak nakręcić je perfekcyjnie bez używania drogich technologii?
Jakie ujęcia wybrać i jaką muzykę dodać? Te pytanie często spędzają sen z powiek managerom drużyn. Przecież widzieliśmy w sieci już mnóstwo cheer reklam!

O tym, jak zaprojektować i nagrać spot video opowie Marcin Wrona- Absolwent AMA Film Academy w Krakowie, Reżyser, Operator, Producent. Wykładowca Montażu Filmowego w Wyższej Szkole Europejskiej. Od 2015 roku założyciel oraz właściciel firmy KraKra Films, zajmującej się produkcją filmów reklamowych, korporacyjnych oraz wideoklipów muzycznych.

Skoki i skoczność

Dobrze wykonane, dynamiczne skoki zawsze podnoszą atrakcyjność choreografii.
W Cheer Project skocznością zajmuje się dr Joanna Ciepielowska-Błasiak.

Jest multiutalentowanym sportowcem. Startowała przez wiele lat z sukcesami w zawodach aerobicu sportowego, była w dwóch zespołach cheerleaders, w tym NEXT CHEER Generation, z którym występowała na największych imprezach w Polsce i za granicą. Więcej o Joannie przeczytasz w zakładce O NAS


Termin: 15-16 października 2022

Miejsce: Kraków

Liczba godzin: 20 h

Cena:  999 PLN

Uczestnicy otrzymają dyplom uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe.

Zapisów należy dokonywać mailowo szkolenia@mwronska.pl

UWAGA!

Pakiet szkoleń tanecznych! CHEER PROJECT BASIC i CHEER DANCERS w cenie 1999 PLN


Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Wybierz temat