Podążamy za nowoczesnymi rozwiązaniami i szanujemy fakt, że nie zawsze jest możliwość wzięcia udziału w szkoleniu stacjonarnym. Dlatego też, oferujemy dwie dodatkowe możliwości szkolenia się. Szkolenia Online i Cheer Webinary dla trenerów cheerleadingu i sportów mażoretkowych.

Jako pierwsi wdrożyliśmy szkolenia online, a ofertę poszerzyliśmy o webinray szkoleniowe, które w wersji on-time (czyli wtedy, kiedy są prowadzone na żywo) są bezpłatne. Niedługo materiały z webinarów będą także dostępne na platformie VOD.

Szkolenia online z cheerleadingu,

które oferujemy, skupiają się na elementach gimnastyki artystycznej i sportowej. Są to idealne szkolenia dla trenerów nie tylko drużyn cheerleadingu, które startują w zawodach, ale także zespołów cheerleaders występujących na meczach, a także mażoretek.

Nasze trzy pierwsze szkolenia to:

anna kamińska cheerleading anatomia i rozciaganie
ogloszenie szkolenia online gimnastyka sportowa dla cheerleaders
plakat szkolenia akrobatyka z pomponami

Anatomia i rozciąganie w cheerleadingu i sportach mażoretkowych

Elementy gimnastyki artystycznej i sportowej w cheerleadingu i sportach mażoretkowych

Elementy gimnastyki artystycznej i sportowej w cheerleadingu i sportach mażoretkowych- praca z pomponem

Szkolenia online dla trenerów cheerleadingu są na platformie VOD. Oznacza to, że mogą je Państwo włączyć w dowolnym dla siebie momencie.

Po wykupieniu szkolenia, mają Państwo do nich dostęp aż przez trzy miesiące!

Zapraszam tutaj po więcej szczegółów https://mwronska.myvod.io/

Webinary dla trenerów cheerleadingu i cheerleaders

Webinary prowadzone przez Małgorzatę Wrońską. Jej licznych osiągnięć, krajowych i zagranicznych w cheerleadingu już chyba nikomu przedstawiać nie trzeba.

Webinary dla trenerów cheerleadingu i cheerleaders z pewnością będą także atrakcyjne dla przedstawicieli sportów mażoretkowych, ponieważ wiele zagadnień się pokrywa.

Co miesiąc jest nowy temat webinaru. Zawsze jest ogłaszany na naszych i Małgorzty social mediach, a także na specjalnej stronie do zapisów pod adresem www.cheerwebinar.pl . Jest to jedyna droga zapisania się na webinar, a maksymalna liczba osób, mogąca wziąć w nim udział to 100. Zazwyczaj zapisy zamykane są na kilka dni przed webinarem, ponieważ limit ten szybko się wyczerpuje.
Zapraszamy serdecznie do śledzenia również naszego konta na facebooku Cheer Project

zapisy na cheer webinar, jak ułożyć mistrzowską choreografię freestyle pom