Aktualności

Kolejny certyfikat International Cheer Union dla Małgorzaty Wrońskiej

W weekend 23-24 listopada 2019 roku, Małgorzata Wrońska pojechała do Wiednia, aby wziąć udział w szkoleniu sędziowskim z cheerleadingu, który zorganizowało International Cheer Union. Od tej pory może siebie nazywać Certyfikowany sędzia cheerleadingu Małgorzata Wrońska. Ale po kolei….

Przez dwa dni trenowała sędziowanie i szybkie pisanie konstruktywnych komentarzy na karcie ocen, po czym zdała egzaminy. Pierwszego dnia uzyskała Certyfikat sędziego Level 1, a w niedzielę nastąpił egzamin na Level 2, który również zadała pomyślnie. Na chwilę obecną jest jedynym w Polsce sędzią z uprawnieniami sędziowskimi perfomance cheer i cheerleadingu. Dlatego też może spokojnie o sobie pisać Certyfikowany sędzia cheerleadingu Małgorzata Wrońska.

Jeśli weźmiemy pod uwagę jej certyfikaty trenerskie z cheerleadingu, to można stwierdzić, że ma potwierdzone kompetencje do prowadzenia szkoleń trenerskich i sędziowskich!

Jeśli chcesz przeczytać więcej o sędziowaniu i kwalifikacjach Małgorzaty, wejdź na jej stronę internetową www.mwronska.pl . Zobacz zakładkę, dotyczącą sędziowania zawodów.