Aktualności

Pierwszy film na youtube! Już jest!

Długo trwało zanim pierwszy film został opublikowany. Nagrania odbyły się w sierpniu 2020 roku, a gościem Małgorzaty Wrońskiej była Monika Matusiewicz Herrman, która jest trenerem pierwszej w Polsce sekcji Cheerleaders na Wózkach.

Od gimnastyki artystycznej po sekcję cheerleaders na wózkach

Najpierw była gimnastyka artystyczna. Monika, jako mała dziewczynka zapragnęła trenować tę piękną dyscyplinę sportu. W rozmowie opowiada, co ją zachwycało, a co sprawiało trudności. Później przyszedł czas na Flex Sopot, zespół cheerleaders, który występuje na dużych wydarzeniach sportowych. Przez pewien czas współpracowali także z Fundacją Marcina Gortata MG13, czego efektem był wyjazd do USA i występy przed tamtejszą polonią, a także na meczu NBA.

W drugiej części filmu posłuchacie jak powstała sekcja cheerleaders na wózkach, a także jak wyglądają ich treningi, a także przygotowania do występów-również od strony technicznej. Rozmawiamy także o pierwszych obawach Moniki przed podjęciem tego wyzwania, które zdecydowanie się opłaciło. Treningi przynoszą dużo radości, a rozpoznawalność grupy owocuje występami.
Co więcej, o drużynie został nakręcony film dokumentalny, który zdobył wiele nagród na festiwalach.

Odwiedź Youtube

Zapraszamy zatem do obejrzenia filmu pod tym linkiem (KLIK), a także do subskrypcji całego kanału, aby być na bieżąco (KLIK)