Aktualności

Jak oceniany jest freestyle pom

Webinary Małgorzaty Wrońskiej wracają! Tym razem dowiesz się jak oceniany jest freestyle pom

Zapraszamy na webinar, który wyjaśni wiele tajemnic sędziowania cheerleadingu.
Omówiona zostanie dokładnie karta ocen (głównie freestyle pom i duety pom), która zawiera aż dziesięć różnych kryteriów. Podczas webinaru Małgorzata omówi jak wygląda praca sędziego cheerleadingu sportowego i to, dlaczego sędziowie się ze sobą porozumiewają podczas sędziowania.

Zdecydowanie uważamy, że zasady muszą być jasne. Trenerzy cheerleadingu muszą wiedzieć jak układać choreografię i cały program treningowy dla cheerleaders. Dlatego, podczas tego webinaru poruszone zostaną także kwestie wykonywanych elementów, wykorzystania muzyki a także subiektywnych odczuć sędziów. Dowiecie się co się liczy najbardziej! Technika, trudność, skoki, piruety?

Zastanawiałeś/aś się kiedyś co oznaczają poszczególne oceny? Otóż każda ocena coś oznacza i podczas webinaru Małgorzata wszystko objaśni i już będziesz mógł/mogła dokładnie przeanalizować swoją kartę sędziowską, którą otrzymasz po występie. Czy wiesz, że karta ocen jest tak naprawdę komunikacją pomiędzy trenerem a sędzią? Dlatego właśnie, sędziowie piszą komentarze, które są uzupełnieniem karty ocen. To w nich znajdziesz szczegółowe wskazówki, co musisz poprawić w swoim zespole. Co do zasady, sędzia powinien napisać minimum 4-5 komentarzy.
Jeśli sędzia napisze komentarz zgodnie ze sztuką i zgodnie z międzynarodowymi standardami, to będzie on informatywny, konkretny i każdy komentarz powinien być napisany w pozytywnym tonie. Dzięki temu otrzymasz dokładne wskazówki, co możesz poprawić, aby następnym razem dostać więcej punktów.

Webinar o tym jak jest oceniany freestyle pom jest bezpłatny i jest przeznaczony dla osób z grupy webinarowej na facebooku, do której można zawsze dołaczyć. Kliknij w link, podaj swój adres email, a uzyskasz dostęp do sporej dawki wiedzy o cheerleadingu. KLIKNIJ TUTAJ

Webinar odbędzie się na platformie zoom, a zatem możesz zadawać pytania w czasie rzeczywistym. Zapraszamy

małgorzata wrońska wykład cheerleading kurs trenerski jak jest oceniany freestyle pom