Aktualności

Szkolenie online- anatomia i rozciąganie w cheerleadingu sportowym!

Nie ulega wątpliwości, że elementy gimnastyczne podnoszą trudność i atrakcyjność pokazów. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy prezentujemy zespół cheerleaders na turnieju, czy pokazie. Prawidłowe rozciągnięcie, a zatem przygotowanie ciała do wykonywania elementów gimnastycznych jest kluczowe. Nie tylko zapewni prawidłowe wykonanie, ale także zapobiegnie kontuzjom! Dlatego przychodzimy do Was z rewolucyjnym szkoleniem online- anatomia i rozciąganie w cheerleadingu sportowym.

Jakie są korzyści ze skorzystania z naszego szkolenia online z anatomii i rozciągania?

Otrzymujecie konkretne rozwiązania na konkretne elementy.

Jesteśmy pewni, że Szkolenie online- anatomia i rozciąganie w cheerleadingu sportowym jest Waszym przepisem na sukces. Szkolenie jest ultra wygodne w korzystaniu, ponieważ nie tylko zawiera mnóstwo video z objaśnieniem anatomii, to jeszcze zawiera ćwiczenia na konkretne elementy gimnastyczne.
W szkoleniu “Anatomia i rozciąganie w cheerleadingu sportowym” klikasz na element, który Cię interesuje i gotowe! Wszystko już wiesz.

A na koniec pobierasz certyfikat!

Rozwijamy się dla Was, aby zdobywanie wiedzy było ultra komfortowe.

Jak skorzystać z Szkolenie online- anatomia i rozciąganie w cheerleadingu sportowym ?

Po to szkolenie dla trenerów cheerleadingu sięgnij tutaj WCHODZĘ PO SZKOLENIE

Potrzebujesz szkoleń z akrobatyki i gimnastyki sportowej? Zajrzyj do tego wpisu KLIK, aby poznać szczegóły całej naszej oferty.

Rozpoczęliśmy produkcję szkoleń online, kiedy wszyscy zostaliśmy zamknięci w domach, a jedyną, dopuszczalną formą spotkań, były te online. I tak to się właśnie zaczęło.
Pierwszym szkolenie było rozciąganie i anatomia, ponieważ aby przejść to szkolenie i praktykować zdobytą wiedzę, nie potrzebujemy żadnych specjalnych przyrządów czy sprężynującej podłogi. Wystarczy mata do ćwiczeń.

Kolejną zaletą naszych szkoleń online jest to, że możesz je włączyć w dowolnym momencie i odtwarzać materiały ile raz chcesz. Dostęp do szkolenia masz przez 3 miesiące. Ostatnio wprowadziliśmy opcję możliwości przedłużenia terminu wygaśnięcia dostępu do materiałów.

szkolenie anatomia dla cheerleaderek 
rozciąganie mażoretki plakat