Aktualności

Małgorzata Wrońska nominowana do nagrody

Trenerka cheerleadingu sportowego Małgorzata Wrońska nominowana do nagrody Lidera Sport Biznes Polska 2023

Mamy przyjemność poinformować, że Małgorzata Wrońska otrzymała nominację do tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 w Plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie Sport Biznes Polska !

Pomimo tego, że dla wielu cheerleading jest całym życiem, to w Polsce wciąż jest to dyscyplina niszowa, nadal zmagająca się z krzywdzącymi stereotypami. Dlatego też już samo znalezienie się w gronie innych osób nominowanych jest również zaszczytem.

W swojej działalności promuje nie tylko cheerleading sportowy, ale także ten, który można oglądać podczas wydarzeń sportowych. Jest autorką wielu artykułów o cheerleadingu na meczach, w szkole oraz dla trenerów.
Przykładowe publikacje to:
https://edunews.pl/narzedzia-i-projekty/edutainment/5964-cheerleading-w-szkole

CZY INWESTYCJA W KLUBOWY ZESPÓŁ CHEERLEADERS SIĘ OPŁACA?

ZESPÓŁ CHEERLEADERS W KLUBIE SPORTOWYM – KONIECZNOŚĆ CZY SZANSA MARKETINGOWA?

Małgorzata prowadzi także bloga, gdzie porusza tematy ważne związane z cheerleadigiem. Są to kwestie, których nikt w Polsce nie porusza. I to właśnie sprawia, że publikowane przez nią teksty są unikalne, nie tylko w obszarze Polski.

Małgorzata Wrońska nominowana do nagrody lidera sportu i biznesu

Ideą Plebiscytu jest wyłonienie i wyróżnienie 40 liderów, którzy dzięki swojej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu realnie wpływają na rozwój branży sportu i biznesu sportowego.

Tytuł Lidera SBP 2023 otrzymają osoby szczególnie zasłużone dla środowiska sportowo-biznesowego, będące prawdziwymi pasjonatami, wyróżniające się odwagą, innowacyjnym podejściem, propagujące dobre praktyki i inspirujące współpracowników.


Jeśli potrzebują Państwo konsultacji swoich drużyn, to zapraszam do kontaktu.

    Wybierz temat