Aktualności

Małgorzata Wrońska nominowana do nagrody

Mamy przyjemność poinformować, że Małgorzata Wrońska otrzymała nominację do tytułu Lidera Sport Biznes Polska 2023 w Plebiscycie organizowanym przez Stowarzyszenie Sport Biznes Polska !

Pomimo tego, że dla wielu cheerleading jest całym życiem, to w Polsce wciąż jest to dyscyplina niszowa, nadal zmagająca się z krzywdzącymi stereotypami. Dlatego też już samo znalezienie się w gronie innych osób nominowanych jest również zaszczytem.

W swojej działalności promuje nie tylko cheerleading sportowy, ale także ten, który można oglądać podczas wydarzeń sportowych. Jest autorką wielu artykułów o cheerleadingu na meczach, w szkole oraz dla trenerów.
Przykładowe publikacje to:
https://edunews.pl/narzedzia-i-projekty/edutainment/5964-cheerleading-w-szkole

CZY INWESTYCJA W KLUBOWY ZESPÓŁ CHEERLEADERS SIĘ OPŁACA?

ZESPÓŁ CHEERLEADERS W KLUBIE SPORTOWYM – KONIECZNOŚĆ CZY SZANSA MARKETINGOWA?

Małgorzata prowadzi także bloga, gdzie porusza tematy ważne związane z cheerleadigiem. Są to kwestie, których nikt w Polsce nie porusza. I to właśnie sprawia, że publikowane przez nią teksty są unikalne, nie tylko w obszarze Polski.

Małgorzata Wrońska nominowana do nagrody lidera sportu i biznesu

Ideą Plebiscytu jest wyłonienie i wyróżnienie 40 liderów, którzy dzięki swojej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu realnie wpływają na rozwój branży sportu i biznesu sportowego.

Tytuł Lidera SBP 2023 otrzymają osoby szczególnie zasłużone dla środowiska sportowo-biznesowego, będące prawdziwymi pasjonatami, wyróżniające się odwagą, innowacyjnym podejściem, propagujące dobre praktyki i inspirujące współpracowników.


Jeśli potrzebują Państwo konsultacji swoich drużyn, to zapraszam do kontaktu.

    Wybierz temat