Aktualności

Ruszają Kursy Trenerskie 2021

Poprzedni sezon dla większości nie należał do specjalnie udanych. Wiele projektów i pokazów musiało zostać wstrzymanych. Tym razem mamy nadzieję, że już nie będzie żadnych przeszkód, aby móc się znowu z Państwem spotkać. Zobacz kiedy ruszają kursy trenerskie 2021.

Kurs trenera cheerleaders,

który oferujemy, zapewni nie tylko ogrom przydatnej wiedzy w prowadzeniu zespołu cheerleaders, ale także będzie źródłem wielu inspiracji.
Odpowiadając na wiele zapytań kurs został poszerzony o elementy organizacji treningu według standardów USA Cheer-organizacji, która zajmuje się cheerleadingiem w Stanach, a także ich kadrą narodową.

Do naszego programu doszły też wskazówki i ćwiczenia warsztatowe, pomagające prowadzić zajęcia w różnych grupach wiekowych i z osobami o bardzo odmiennych charakterach.

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli oraz trenerów

Nasza propozycja szkoleniowa pomaga nie tylko nauczycielom wychowania fizycznego. W naszych kursach brali udział też nauczyciele biologii, czy matematyki. Najważniejsze to chcieć i mieć poczucie rytmu.

Kiedy odbędzie się kurs trenera cheerleaders?

Nowe terminy już są ustalone, a także opublikowany został nasz najnowszy plan zajęć. Zachęcamy do kliknięcia w ten link KLIK , aby poznać daty, a także poszerzony program.

Zapraszamy serdecznie, także do galerii zdjęć z poprzednich edycji KLIK

Do zobaczenia w Krakowie
Głównym szkoleniowcem jest Małgorzata Wrońska. Stale współpracujemy z wieloma trenerami. Zobacz zakładkę o nas