Aktualności

Szkolenie akrobatyczne dla Mażoretek

Po raz pierwszy w Raciborzu odbyły się warsztaty akrobatyczne dla mażoretek. Dzięki zaproszeniu Komitetu Założycielskiego Okręgowego Okręgowego Związku Sportowego Mażoretek Małgorzata Wrońska poprowadziła 6 godzinne szkolenie akrobatyczne dla mażoretek z podnoszeń tanecznych, a także sportowych- czyli znanych z cheerleadingu stuntów.

W szkoleniu uczestniczyło prawie 40 osób, co oznacza, że zapotrzebowanie na takie zajęcia jest spore i zespołu są zainteresowane coraz to nowymi elementami prezentacji.

szkolenie akrobatyczne dla mazoretek

Trenerzy cheerleadingu i mażoretek

bardzo wnikliwie analizowali wszystkie przekazane przez prowadzącą wiadomości. Szczególny nacisk położyliśmy na technikę wykonania, pracę grupową, a także bezpieczeństwo zawodników. Uczestnikom przekazaliśmy również wskazówki, dotyczące wzmacniania ciała, a także pozyskiwania siły eksplozywnej, która jest niezbędna przy podnoszeniach.

Ważnym elementem warsztatów była także umiejętność pracy w grupie, zgranie w ruchu oraz odpowiedzialność za całe podnoszenie.
Podnoszenia z pewnością są dodatkową atrakcją każdego pokazu, dlatego też zadbaliśmy o ich rozmaitość i różnego rodzaju tranzycje i połączenia. Szkolenie akrobatyczne dla mażoretek z pewnością było dobrą zabawą i nauką.

Zapraszamy do galerii- Szkolenie akrobatyczne dla Mażoretek

Zawsze dbamy, aby warsztaty były nie tylko wspaniałym wspomnieniem i nauką, ale także aby zespoły miały z nich realną pamiątkę. Dlatego też nagrywamy video oraz dbamy o piękne zdjęcie. Tym razem do współpracy przy zdjęciach zaprosiliśmy Foto Gans. Zapraszamy do galerii z tych warsztatów KLIKNIJ TUTAJ


Jesteśmy otwarci na współpracę z zespołami tanecznymi, mażoretkowymi i oczywiście cheerleadingu 🙂

Zobacz ofertę naszych szkoleń stacjonarnych KLIKNIJ TUTAJ oraz ONLINE

Jeśli potrzebujesz dla swojej grupy takich warsztatów to zapraszamy do kontaktu. Formularz z pewnością pomoże 🙂

    Wybierz temat