Aktualności

Poznajcie szkoleniowca DRILL DANCE

Zbliża się drugi zjazd kursu BASIC w Krakowie i najwyższy czas przedstawićŻaneta Cwalina Śliwowska prowadząca Cheerleaderki Pasja , czyli nowy szkoleniowiec drill dance.

Dlaczego Żaneta i czym się będzie zajmować?

🌿💎DRILL DANCE💎🌿

Jest to najnowsza kategoria turniejowa i stawia na:

 Mnogość i różnorodność ustawień

 Perfekcyjne arm motion

 Efekty wizualne z pomponami (fale, prace w grupach, prace na poziomach)

 Dozwolony jest tylko jeden piruet (albo cała drużyna jednocześnie, albo w kanonie tzw. fali) oraz jeden skok (albo cała drużyna jednocześnie, albo w kanonie tzw. fali)

 Podnoszenia- TYLKO w pozie końcowej i do wysokości barków

Czego dowiecie się od Żanety?

🔰 Jak osiągnąć perfekcję wizualną w ustawieniach

🔰 W jaki sposób zaprojektować przejścia i ustawienia drużyny

🔰 Jakie są najczęstsze błędy przy budowaniu choreografii Drill Dance

Skąd wiemy, że współpraca z Żanetą jest strzałem w 10? Oto jej osiągnięcia : 🎋 Mistrzostwa Polski Cheerleaders – 6 złotych medali, 3 srebrne i 4 brązowe (2019) 🎋 3 miejsce Pucharu Świata Majorette World Federation w dwóch konkurencjach drużynowych i pierwsze miejsce w konkurencji solowej 🎋 tytuł Mistrza Europy Majorette World Federation w konkurencji solo (2019)

A ponad to :

Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego kierunek Pedagogika społeczna -specjalność taniec  Tancerka Międzynarodowej klasy mistrzowskiej S w tańcach standardowych Dyplomowany nauczyciel tańca

Także sami widzicie, że szkolą WAS najlepsi!

Jeśli potrzebujesz szkoleń z zakresu cheerleadingu bez obaw do nas napisz. Sprawdź, co oferujemy w szkoleniach stacjonarnych i online. Jeśli nie znajdziesz szkolenia, które by Cię interesowało, to skontaktuj się z nami i może uda nam się coś specjalnie dla Ciebie stworzyć 🙂

    Wybierz temat