Aktualności

Webinary szkoleniowe dla trenerów cheerleadingu

Webinary szkoleniowe dla trenerów cheerleadingu przechodzą małą profesjonalizację. Postanowiliśmy że webinary, które zaczęły być prowadzone przez Małgorzatę Wrońską od początku pandemii będę kontynuowane, ale w bardziej profesjonalnej wersji. Co to oznacza? Przede wszystkim zmieni się forma zapisów.

Webinary szkoleniowe z cheerleadingu mają swoją stronę internetową

Dużą zmianą jest to, że zapisy na webinar muszą odbywać się każdorazowo, na każdy webinar.
W tym celu została utworzona strona internetowa z zapisami www.cheerwebinar.pl

Na początku miesiąca będzie zmieniała się strona z zapisami, na której znajda się wszelkie informacje, dotyczące webinaru- jak jego temat, zakres oraz data i godzina.

Ideą webinarów od samego początku jest ich dostępność- odbywają się online, na platformie, którą można zainstalować w urządzeniach mobilnych.
Kolejną cechą webinarów jest to, że są pełne merytorycznej wiedzy z zakresu cheerleadingu, Każdy webinar będzie traktował o innych zagadnieniach. Program webinaru będzie zawsze publikowany na stronie cheerwebinar.pl. Tam znajdziecie nasze webinary szkoleniowe dla trenerów cheerleadingu.

Webinary są bezpłatne

Dlaczego webinary są bezpłatne? A dlaczego by nie? 🙂
Podczas każdego webinaru odbędzie się tez sesja Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. I właśnie ta część pozwoli nam ulepszyć nasze kury, ponieważ będziemy wiedzieć jakie tematy i zagadnienia najbardziej Was, trenerów interesują.

Choć nie, jest jedna opłata za udział w webinarze. To jest Wasz adres email, abyśmy mogli dodać go do naszego newslettera. Ale bez obaw, możecie się w każdej chwili z niego wypisać.
Co Was wysyłamy? Informacje o nowych artykułach na blogu Małgorzat Wrońskiej, informacje o turniejach- często również online, a także inne tematy związane z cheerleadingiem.

Dlatego też, warto wziąć udział w webinarze, aby spotkać się także online z innymi cheer trenerami 🙂

Ponadto, osoby, które biorą udział w webinarze mogą wpływać na ich tematykę. Dzięki temu dostarczamy Wam informacji, których szukacie.

webinary szkoleniowe dla trenerów cheerleadingu, cheerwebinar.pl, małgorzata wrońska cheerleading