Aktualności

Webinary szkoleniowe wracają

Webinary szkoleniowe, prowadzone dla trenerów i osób związanych z cheerleadingiem powracają. Ich celem jest promowanie wiedzy, która z jednej strony jest dość oczywista, a z drugiej bardzo często pomijana. Dlatego też, webinary szkoleniowe wracają.

Tym sięgniemy do fundamentalnych podstaw, czyli do arm motion- charakterystycznych dla cheerleadingu ustawień rąk, ale także rodzaju ruchu, który ma być szybki precyzyjny i dynamiczny. Arm motion w cheerleadingu odgrywają bardzo ważną rolę. Przede wszystkim ułatwiają stworzenie choreografii, gdzie efekty wizualne z pomponami są najważniejsze, a z drugiej pomagają zadośćuczynić zasadzie, że jeśli robimy to samo, ma to być robione tak samo.

Webinar odbędzie się na platformie zoom, a dane do logowania będą dostępne w grupie webinarowej Małgorzaty Wrońskiej. Do grupy można dołączyć w każdej chwili klikając tutaj KLIK

W tej grupie, będziesz mieć informacje na bieżąco o wracających webinarach szkoleniowych.

Po raz pierwszy webinar organizujemy z Got Cheer Music– producentami cheer muzyki. Webinar nie odbędzie się w formie wykładu, tylko zakłada aktywny udział uczestników. Po webinarze odbędzie się challenge dla trenerów i mamy nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić.

Gdzie szukać webinarów szkoleniowych?

Chcieliśmy ułatwić zapisywanie się na nie jak najbardziej. Dlatego też, uruchomiliśmy stronę internetową cheerwebiniar.pl

To właśnie tam znajdziesz wszystkie informacje, dotyczące najnowszych tematów, a także możesz się tam na webinar zapisać.

Masz pomysł na kolejny temat webinaru?

Daj nam znać! Wypełnij formularz lub skorzystaj z zakładki KONTAKT

    Wybierz temat