Aktualności

Webinary szkoleniowe wracają

Webinary szkoleniowe, prowadzone dla trenerów i osób związanych z cheerleadingiem powracają. Ich celem jest promowanie wiedzy, która z jednej strony jest dość oczywista, a z drugiej bardzo często pomijana.

Tym sięgniemy do fundamentalnych podstaw, czyli do arm motion- charakterystycznych dla cheerleadingu ustawień rąk, ale także rodzaju ruchu, który ma być szybki precyzyjny i dynamiczny. Arm motion w cheerleadingu odgrywają bardzo ważną rolę. Przede wszystkim ułatwiają stworzenie choreografii, gdzie efekty wizualne z pomponami są najważniejsze, a z drugiej pomagają zadośćuczynić zasadzie, że jeśli robimy to samo, ma to być robione tak samo.

Webinar odbędzie się na platformie zoom, a dane do logowania będą dostępne w grupie webinarowej Małgorzaty Wrońskiej. Do grupy można dołączyć w każdej chwili klikając tutaj KLIK

Po raz pierwszy webinar jest tworzony z Got Cheer Music– producentami cheer muzyki. Po raz pierwszy, webinar nie odbędzie się w formie wykładu, tylko zakłada aktywny udział uczestników. Po webinarze odbędzie się challenge dla trenerów i mamy nadzieję, że wszyscy będą się dobrze bawić.