Aktualności

Startuje Cheer News przy kawie- Cheer Ciekawostki

Startuje Cheer News przy kawie!, czyli seria ciekawostek ze świata cheerleadingu, zarówno polskiego jak i zagranicznego. 

Są to informacje, bez których można normalnie funkcjonować w cheer świecie, ale warto mieć dodatkową wiedzę. 

Cała seria będzie publikowana na zasadzie fun factów, maksymalnie dwa razy w miesiącu w godzinach “drugiego śniadania”. Stąd też tytuł całej serii. 

Newsy będą znajdowały się na fanpage Małgorzaty Wrońskiej KLIK , która poza tym, że jest fanką kawy, to uwielbia wiedzę wszelaką…. również tę niezbyt przydatną 🙂

Pierwszy taki wpis miał miejsce 24 stycznia 2021, a kolejny pojawi się w sobotę 27 stycznia 2021. 

O czym będzie kolejny Cheer News przy kawie?

Wpis będzie dotyczył tego, że marzec został ustanowiony narodowym (w USA oczywiście) miesiącem bezpieczeństwa w cheerleadingu. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o bezpieczeństwo podczas treningu i wykonywanych podczas niego elementów. Chodzi tutaj także o bezpieczeństwo psychiczne, o zapewnienie zawodnikowi w pełni komfortowego środowiska do trenowania i rozwijania się. 

Po rozwinięcie tematu zapraszamy tutaj KLIK 

Zatem zapraszamy na ten niecodzienny cykl wiadomości trenerów cheerleadingu zarówno turniejowego jak rekreacyjnego, jak i cheerleadingu oraz performance cheer. Pamietaj! Startuje Cheer News przy kawie!

Masz dla nas Cheer Newsa? napisz!

Masz jakąś informację, która nadaje się na Cheer Newsa przy kawie? Napisz!

Skorzystaj z formularza lub z zakładki KONTAKT

    Wybierz temat