Aktualności

11 trenerów w jednej choreografii

Arm Motion

czyli charakterystyczne dla cheerleadingu ustawienia rąk są kluczowe w ocenie kategorii drill dance i freestyle pom.

To właśnie te ustawienia rąk pozwalają ocenić, czy mamy do czynienia z cheerleadingiem, czy po prostu tańcem z pomponami. 

Wszystkie ustawienia są bardzo dokładnie określone, a ich wykonanie musi być szybkie, precyzyjne i dynamiczne. 

Dokładne umiejscowienie rąk w prawidłowej pozycji, w szybkim tempie i to jeszcze z pomponami nie jest takie proste. To chyba potwierdzi znakomita większość trenerów cheerleaders.

Cieszące się popularnością webinary szkoleniowe, prowadzone przez Małgorzatę Wrońską za każdym razem poruszają inny temat cheerleadingu. 

Ostatni omawiał bardzo dokładnie arm motion. Tematem była nie tylko wykonania, ale także pewna nowa inicjatywa. 

Pomysł pojawił się dość niespodziewanie. W czasie pandemii, kiedy nie wszyscy mogą trenować, w sieci pojawiło się bardzo dużo zabawnych filmów, gdzie zawodnicy cheerleadingu, pomimo tego, że są osobno, to tworzą coś razem. To było inspiracją do zaproszenia trenerów cheerleaders do wspólnego przedsięwzięcia.

Trenerzy, biorący udział w webinarze zostali zaproszeni do ułożenia i nagrania wspólnej choreografii. Dwie pierwsze ósemki należały do organizatora, a reszta choreografii została ułożona przez Uczestników- trenerów cheerleadingu.
Po kilku tygodniach, zaczęły wpływać na skrzynkę email filmy z wykonaniami. 

Z 54 trenerów biorących udział w webinarze, aż 10 przysłało swoje wykonanie! 

Muzyką do tego przedsięwzięcia otrzymaliśmy od Got Cheer Music– dostawcy muzyki najlepszych na świecie zespołów. Polecamy sprawdzić ich umiejętności! Prawdziwi muzyczni geniusze!

Film z wykonaniem choreografii możecie zobaczyć tutaj, na profilu na Facebooku Małgorzaty Wrońskiej . Kliknij TUTAJ, aby przenieść się do video.
Z pewnością nie jest to ostatnia inicjatywa tego rodzaju, dlatego tym bardziej zachęcamy do dołączenia do grupy webinarowej TUTAJ