Aktualności

Video Check- sprawdzimy Twoją choreografię przed turniejem!

Video Check- sprawdzimy Twoją choreografię

Turnieje zawsze są wielkim wydarzeniem w życiu zespołu. Są nie tylko częścią cyklu treningowego, ale także momentem weryfikacyjnym obranej linii choreograficznej. Jeśli nie jesteście pewni swoich choreografii lub ich wykonania, mamy coś dla Was! Video Check- sprawdzimy Twoją choreografię

Video Check polega na dokonaniu analizy przesłanego przez Was materiału video z choreografią. To już od Was drodzy trenerzy cheerleaders zależy, czy będzie to video z treningu, czy z turnieju.

Co otrzymacie w ramach Video Check- sprawdzimy Twoją choreografię?

Od nas otrzymacie pełną analizę prezentacji w formie opisowej, idąc zgodnie z kartą ocen. Opinia też będzie zawierała sugestie z ćwiczeniami, jakie można wykonać w celu poprawienia pewnych elementów. 

Jak obszerny jest to opis? Ostatni Duet jaki został poddany analizie zajął pełne 3 kartki A4, zatem treści jest sporo. 

Najczęściej analizy dokonuje Małgorzata Wrońska- międzynarodowy sędzia i trener cheerleadingu.

Jeśli utknęliście w jakimś punkcie choreografii, to też żaden problem. Dostaniecie wskazówki czego brakuje w choreografii i z pewnością sporo pomysłów.

Koszt analizy to 600 PLN+ 23% VAT, niezależnie od tego, czy wyślecie duet, czy też drużynę. Jeśli chcielibyście poddać ocenie więcej filmów, napiszcie do nas po specjalną ofertę. 
Kontakt@mwronska.pl lub wypełni poniższy formularz

A jeśli potrzebujesz szkoleń, zobacz co mamy dla Ciebie i Twojej drużyny stacjonarnie i w formie online

    Wybierz temat