Aktualności

Jak przygotować zespół do występu i pokazu

Zastanawiasz się jak perfekcyjnie przygotować zespół do (prawie) każdego występu?

To pytanie z pewnością spędza sen z powiek wielu trenerom. Czy na pewno wszystko zostało spakowane, czy mamy wystarczająco dużo pomponów, a co jeśli okaże się, że nie ma na miejscu szatni?

Perfekcyjnie przygotowany zespół do występu lub pokazu

Dlatego też przychodzimy z webinarem! Pomożemy Wam przygotować się na nieoczekiwane wydarzenia podczas występów, a także pod kątem repertuarowym. Czy jako trener wiesz jakie choreografie buduje się na boiska footballowe, a jakie na koszykarskie? O tym też krótko opowiemy 🙂

Dla Uczestników webiniaru, po raz pierwszy, będzie do pobrania checklista, która ułatwi przygotowania do występów.

Z webinaru dowiesz się:

  1. Jakie kwestie prawne należy ustalić w umowie
  2. Co zabrać ze sobą, aby szatnię dostosować do przygotowań zespołu
  3. Jakie informacje muszą być znane przed występem.

Jeśli jesteś ciekawa/y jak doszło do powstania serii webinarów, zapraszamy na wpis Małgorzaty Wrońskiej na jej blogu. Wiele osób może być zaskoczonych. KLIK

Zajrzyj także do poprzedniego wpisu i naszych webinarach KLIK.

webinary dla trenerów cheerleadingu wrońska z pomponami
Jak przygotować zespół do występu

Jak zapisać się na webinar dla trenerów cheerleaderek i mażoretek?

Warto tutaj zaznaczyć, że webinary adresowane są nie tylko do osób związanych z cheerleadingiem, ale także ze sportami mażoretkowymi. Jest to bardzo istotne, ponieważ nie wolno zapominać, że oba te sporty mają wiele cech wspólnych. Np. oba sporty wykorzystują pompony (polecamy zakupy w Cheer-Shop.pl) a także elementy gimnastyki artystycznej czy sportowej (polecamy nasze szkolenia na platformie VOD).

Aby zapisać się na webinar wystarczy wejść na stronę internetową www.cheerwebinar.pl i wypełnić formularz. Webinary, w czasie kiedy odbywają się na żywo są bezpłatne. Później będą dostępne na platformie szkoleniowej.

Nowe tematy webinarów

Jeśli masz pomysł na nowy temat webiaru, to wyślij do nas wiadomość. Chcemy, aby webinary były dla Was interesujące i poruszały tematy, które są z trenerami cheerleadingu, a także sportów mażoretkowych na co dzień.

Cheer Project budujemy po to, aby ułatwiać Wam pracę 🙂

    Wybierz temat