Aktualności

Nowe szkolenie Cheer Dancers!

Jeśli planujesz pokazy na meczach, to szkolenie Cheer Dancers jest dla Ciebie

Pokazy tancerek z pomponami są nieodłącznym elementem imprez sportowych. Niezależnie od tego czy są to pokazy na meczach drużyn ligowych, czy np. podczas imprez biegowych.

Po czasach pandemicznych, zespoły wracają na parkiety. Dlatego mamy dla nich nowe szkolenie. Szkolenie Cheer Dancers przeznaczone jest dla choreografów i managerów zespołów, uświetniających swoimi pokazami imprezy sportowe.

Czym wyróżnia się szkolenie Cheer Dancers?

Jest to pierwsze szkolenie poświęcone całkowicie tzw. entertaining cheerleading- czyli cheerleadingowi, mającemu zapewnić rozrywkę kibicom podczas wydarzenia sportowego.

Omówimy kwestie związane ze specyfiką wydarzeń sportowych różnej rangi i różnych dyscyplin sportowych. Pomoże to w dobrym przygotowaniu do pokazów.

Ponadto, omówimy choreografie z wykorzystaniem różnych rekwizytów. Pokażemy wady i zalety wielu z nich, a także przekażemy kilka inspiracji. Uczestnicy poznają także różnice pomiędzy tworzeniem choreografii na boiska duże- jak np. football amerykański i małe, jak np. boiska do siatkówki.

Podnoszenia taneczne z pewnością podnoszą atrakcyjność pokazów. Na szkoleniu, dowiecie się jak wykonać jest szybko, lekko i bezpiecznie!

Zdradzimy zasady balansu i osi podnoszeń. Przyda nam się też trochę siły eksplozywnej 🙂

zespół cheerleaderek na hali sportowej

Nowe szkolenie Cheer Dancers, oparte jest na ponad 18-letnim doświadczeniu Małgorzaty Wrońskiej, w prowadzeniu zespołów, które uświetniały swoimi występami największe imprezy sportowe w kraju i za granicą. Mówimy tutaj, oczywiście o NEXT CHEER Generation. Występował on na wielkich meczach Marcina Gortata, Memoriałach H. Wagnera, Meczach Mistrzostw Świata Super Enduro i wielu innych.

Małgorzata omówi aspekty managerskie, a także prawne. Czyli przygotuje Was do zawierania korzystnych umów i uczuli na ryzykowne sytuacje.

PR i Marketing Cheer Dancers

Szkolenie będzie także obejmować aspekty związane z marketingiem i działaniem PR. Nie tylko samego zespołu, ale także klubu sportowego, z którym zespół cheerleaders będzie współpracować. Wystarczy popatrzeć jak potencjał marketingowy zespołów cheerleaders wykorzystują kluby NBA, czy NFL w Stanach Zjednoczonych. Będzie też mowa o spójności wizerunkowej, a także o komunikacji zewnętrznej.

Czy wiesz jak zbudować logo i dobrać kolory drużyny? O tym też będziemy rozmawiać!

Przeczytaj także, najnowszy wpis na blogu Małgorzaty Wrońskiej o tym jak przygotować się do pracy z klubem sportowym oraz o tym czy cheerleaders na meczu są niezbędne.

Czytam wpis: Cheerleaderki na meczach

kobieta trzyma w ręce książkę o marketingu sportowym

Zapisz się na szkolenie Cheer Dancers!

cheerleaderki z pomponami, kurs trenera cheer dancers

Zajrzyj na stronę poświęconą szkoleniu Cheer Dancers, po więcej szczegółów.

Co więcej, pokaż tę stronę włodarzom klubu sportowego, z którym współpracujesz. Może okazać się, że pomogą Twojej drużynie w rozwoju.

KLIKNIJ TUTAJ PO SZCZEGÓŁY KURSU

Do zobaczenia na szkoleniu! 🙂


Jeśli potrzebujesz konsultacji dla Twojej drużyny skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy!