Aktualności

Nowe szkolenie Cheer Dancers!

Jeśli planujesz pokazy na meczach, to szkolenie Cheer Dancers jest dla Ciebie

Pokazy tancerek z pomponami są nieodłącznym elementem imprez sportowych. Niezależnie od tego czy są to pokazy na meczach drużyn ligowych, czy np. podczas imprez biegowych.

Po czasach pandemicznych, zespoły wracają na parkiety. Dlatego mamy dla nich nowe szkolenie. Szkolenie Cheer Dancers przeznaczone jest dla choreografów i managerów zespołów, uświetniających swoimi pokazami imprezy sportowe.

Czym wyróżnia się szkolenie Cheer Dancers?

zespół cheerleaderek na hali sportowej

Nowe szkolenie Cheer Dancers, oparte jest na ponad 18-letnim doświadczeniu Małgorzaty Wrońskiej, w prowadzeniu zespołów, które uświetniały swoimi występami największe imprezy sportowe w kraju i za granicą. Mówimy tutaj, oczywiście o NEXT CHEER Generation. Występował on na wielkich meczach Marcina Gortata, Memoriałach H. Wagnera, Meczach Mistrzostw Świata Super Enduro i wielu innych.

Małgorzata omówi aspekty managerskie, a także prawne. Czyli przygotuje Was do zawierania korzystnych umów i uczuli na ryzykowne sytuacje.

PR i Marketing Cheer Dancers

Szkolenie będzie także obejmować aspekty związane z marketingiem i działaniem PR. Nie tylko samego zespołu, ale także klubu sportowego, z którym zespół cheerleaders będzie współpracować. Wystarczy popatrzeć jak potencjał marketingowy zespołów cheerleaders wykorzystują kluby NBA, czy NFL w Stanach Zjednoczonych. Będzie też mowa o spójności wizerunkowej, a także o komunikacji zewnętrznej.

Czy wiesz jak zbudować logo i dobrać kolory drużyny? O tym też będziemy rozmawiać!

Przeczytaj także, najnowszy wpis na blogu Małgorzaty Wrońskiej o tym jak przygotować się do pracy z klubem sportowym oraz o tym czy cheerleaders na meczu są niezbędne.

Czytam wpis: Cheerleaderki na meczach

kobieta trzyma w ręce książkę o marketingu sportowym

Sesje zdjęciowe cheerleaders

Sesje zdjęciowe są bardzo ważną częścią promocji tancerek i całego zespołu. Dlatego też, na szkoleniu Cheer Dancers Uczestnicy zapoznają się z zagadnieniem organizacji sesji zdjęciowej, aby zminimalizować ryzyko nietrafionych decyzji.

Dzięki tym zajęciom z pewnością oszczędzicie czas i podejmiecie słuszne decyzje, dotyczące Waszej sesji zdjęciowej.

Tę wiedzę przekaże Wam Michał Osa Ossowski. Fotograf, kierownik planów zdjęciowych reklam, seriali i filmów fabularnych.

Makijaż sceniczny dla cheerleaders

Wizerunek sceniczny to nie tylko strój, ale także fryzura i make up.
O tym, jak stworzyć najlepszy makijaż na scenę opowie Yana, która nie tyko jest świetną makijażystką, ale także przez kilka lat sama była cheerleaderką w NEXT CHEER Generation, więc zna temat najlepiej. Ponadto, Yana jest vice-mistrzynią w Międzynarodowych Mistrzostwach Wedding Stylist Master 2019.

Na co dzień prowadzi Lisna Studio w Krakowie, gdzie pracuję z klientami indywidualnie, prowadzę także warsztaty „Pro” oraz na użytek własny. Współpracuję z wieloma markami kosmetycznymi, biorę udział w pokazach, targach, sesjach zdjęciowych i mistrzostwach.

Yana makijaż dla cheerleaderek cheer dancers

Jej pasja do rysowania oraz rzeźby przerosła w makijaż i stylizację włosów. Posiada międzynarodowe kwalifikacje w makijażach i stylizacji fryzur, ale wciąż regularnie odbywa też szkolenia u najlepszych wizażystów świata. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek musi stale dokształcać się, podnosić swoje kwalifikacje oraz być otwartą na nowości branżowe, trendy i techniki co z przyjemnością czyni. Jej zdaniem rozwój i rozbudowa swej wiedzy w każdej pracy jest bardzo istotna, ale najważniejsze jest, że kocha to, co robi. I widać to w jej pracach, błysku w oczach klientek oraz wielu miłych słów w opiniach.

Jak nagrać perfekcyjny spot video?

Video teraz rządzi w social mediach. Jak nakręcić je perfekcyjnie bez używania drogich technologii?
Jakie ujęcia wybrać i jaką muzykę dodać? Te pytanie często spędzają sen z powiek managerom drużyn. Przecież widzieliśmy w sieci już mnóstwo cheer reklam!

O tym, jak zaprojektować i nagrać spot video opowie Marcin Wrona- Absolwent AMA Film Academy w Krakowie, Reżyser, Operator, Producent. Wykładowca Montażu Filmowego w Wyższej Szkole Europejskiej. Od 2015 roku założyciel oraz właściciel firmy KraKra Films, zajmującej się produkcją filmów reklamowych, korporacyjnych oraz wideoklipów muzycznych.

Zapisz się na szkolenie Cheer Dancers!

cheerleaderki z pomponami, kurs trenera cheer dancers

Zajrzyj na stronę poświęconą szkoleniu Cheer Dancers, po więcej szczegółów.

Co więcej, pokaż tę stronę włodarzom klubu sportowego, z którym współpracujesz. Może okazać się, że pomogą Twojej drużynie w rozwoju.

KLIKNIJ TUTAJ PO SZCZEGÓŁY KURSU

Do zobaczenia na szkoleniu! 🙂


Jeśli potrzebujesz konsultacji dla Twojej drużyny skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy!

    Wybierz temat