Aktualności

Patronat Szkolnego Związku Sportowego “WIELKOPOLSKA”

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że szkolenie Cheer Project ACRO BASIC, otrzymało Patronat Szkolnego Związku Sportowego “WIELKOPOLSKA”.

Szkolny Związek Sportowy jest organizacją wspomagającą sport i nauczycieli wychowania fizycznego. Organizują nie tylko różnego rodzaju zawody, ale także i szkolenia.
Dlaczego właśnie oddział “WIELKOPOLSKA”? Ponieważ szkolenie to, odbędzie się w Środzie Wielkopolskiej. Jesteśmy niezmierni dumni z okazanego zaufania i wsparcia.

Szkolenie ACRO BASIC w Środzie Wielkopolskiej

Szkolenie Acro Basic, które odbędzie się w dniach 12-13.11.2022 w Środzie Wielkopolskiej. Kursanci zapoznają się tam z historią cheerleadingu, aby lepiej zrozumieć ten sport.

Rozpoczniemy także naukę podnoszeń i stuntów w poziomów 1-2, aby móc je wykorzystać w warunkach również szkolnych. Kursanci zostaną także zapoznani z techniką wykonania skoków oraz metodyką ich nauczania.
Cheerleading to także prowadzenie dopingu. Dlatego też zajmiemy się rytmem i ułożeniem dobrego okrzyku.

Po tym szkoleniu Kursanci nabędą kompetencji do utworzenia programu cheerleadingu na zawody i pokazy. Również na turnieje szkolne, dlatego też otrzymaliśmy Patronat Szkolnego Związku Sportowego “WILKOPOLSKA”.

Dokładny opis szkolenia jest pod tym linkiem szkolenie Cheer Project BASIC ACRO

Patronat Szkolnego Związku Sportowego "WIELKOPOLSKA"

Chcesz się zapisać na szkolenie lub uzyskać więcej informacji? Skorzystaj z formularza 🙂 Lub po prostu zadzwoń 887 782 420

    Wybierz temat