Aktualności

Rozpocznij rok mega szkoleniem

Zapraszamy na cheer szkolenie do Austrii, a konkretniej do Innsbrucka. W ostatni tydzień stycznia 2022 odbędzie się tam super cheer konferencja szkoleniowa. Pierwszy dzień, będzie poświęcony cheerleadingowi, który w główniej mierze poprowadzi Tony Castro z Hit CAMPS, a drugi dzień poświęcony będzie cheerleadingowi tanecznemu czyli freestyle pom, występy na meczach a także side line!

A teraz najlepsze! Jeśli nie macie możliwości przyjechać do Austrii, to możecie brać udział w konferencji online!

Poniżej znajduje się prezentacja wydarzenia!

Cheerleadingiem zajmie się głównie Tony Castro, znany w świecie cheerleadingu założyciel HIT CAMPS!
Zaczął swoją przygodę z cheerleadingiem w Teksasie, kiedy miał 17 lat. Jest trzykrotnym Mistrzem Świata w federacjach NCA (National Cheerleading Association), a UCA (Universal Collage Nationals) i Mistrzostwa w Partnet Stunt. A to wszystko osiągnął do 22 roku życia!
Każdy element jest w stanie poprawić, usprawnić i ulepszyć na 100 różnych sposobów, aby zawodnik mógł ją wykonać z lekkością i do tego poprawnie 🙂
Jest niesamowicie charyzmatyczny i uwielbiamy przez mnóstwo klubów na całym świecie. Zapraszam na profil Hit Camps na FB KLIK

Jednym ze szkoleniowców jest dobrze Wam znana Małgorzata Wrońska. Jest to duże docenienie wielu lat pracy i doświadczenia, a także ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji!

Pod tym linkiem można się zarejestrować KLIKNIJ TUTAJ a tutaj jest link do Organizatorów KLIK