AktualnościBez kategorii

Szkolenie z elementów gimnastyki artystycznej i sportowej we freestyle pom i cheer jazz

Elementy gimnastyki artystycznej, chociażby takie jak przerzut bokiem (potocznie zwany gwiazdą), illusion, przewroty, skoki szpagatowe, a także gimnastyki sportowej, jak salto machowe (przodem, czy bokiem) wymagają odpowiedniej wiedzy trenerskiej oraz przygotowania motorycznego zawodnika. Wymienione wyżej elementy zawsze uatrakcyjniają pokazy, a także są powodem do otrzymania wyższej noty za trudność choreografii. My zadbamy o to, aby Wasi zawodnicy dostali również wyższe za technikę wykonania.

Co więcej, odpowiednia wiedza trenerska przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa Zawodnika. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza, że elementy wykonywane są na powierzchni twardej. 

Dlatego też zgodnie z obietnicą wracamy ze szkoleniami, tym razem w wersji online. 
Zaprosiliśmy do współpracy najlepszą z najlepszych w kwestii gimnastyki artystycznej- Annę Kwitniewską!
Wielokrotną Mistrzynię Polski w wieloboju (wszystkie pięć przyborów), a przede wszystkim polską OLIMPIJKĘ w gimnastyce artystycznej, która reprezentowała Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie! 
Anna (wraz ze swoją Uczennicą Nadią) nagrała dla nas materiały szkoleniowe z elementów gimnastyki sportowej i artystycznej, które wykorzystywane są we freestyle pom i cheer jazz. 
Co więcej, nie są to tylko same filmy z wykonaniem elementów, ale także instruktaż dotyczący wprawek! Przygotowanie zawodnika i jego bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu!

O wiedzę anatomiczną Kursantów zadba Anna Kamińska, która jest fizjoterapeutką i pasjonują ją metody rozciągania i strechingu. Anna, zanim fizjoterapia stała się jej profesją, była zawodniczką aerobicu sportowego AWF Kraków (z wieloma sukcesami) oraz tancerką w zespole cheerleaders NEXT CHEER Generation. 
Anna wyjaśni tajniki anatomii, aby rozciąganie, a nawet szerzej, uelastycznianie całego ciała, odbywało się świadomie, aby każdy Kursant po ukończeniu kursu mógł zaplanować rozciąganie bezpieczne i efektywne. 

Kursanci otrzymają dokładną wiedzę dotyczącą uelastycznienia ciała do każdego elementu prezentowanego przez Annę Kwitniewską i Nadię, dzięki czemu szkolenie staje się kompleksowe i nie ogranicza się tylko do prezentacji poprawnej techniki. 

Ponadto, kursanci wezmą udział w lekcji strechingu!

Ostatnią częścią szkolenia będzie omówienie safety rules, czyli zasad bezpieczeństwa budowania choreografii. Są to zasady ustanowione przez International Cheer Union, a Małgorzata Wrońska posiada certyfikaty, które świadczą o tym, że zdała egzaminy właśnie z tych przepisów. Za safety rules była po wielokroć odpowiedzialna podczas Mistrzostw Polski Cheerleaders, a także podczas licznych turniejów zagranicznych np. Czechach, Białorusi czy w Australii i Korei Południowej. Za nieprzestrzeganie safety rules zespoły otrzymują punkty karne. Zatem warto je znać. 

Elementy gimnastyki artystycznej i sportowej na VOD

Szkolenie odbędzie się w trybie online, a wszystkie materiały zostaną umieszczone na platformie VOD. Zatem dostęp do szkolenia będzie możliwy cały czas. Szkolenie ruszy 29 stycznia 2020 roku. Kursanci będą mogli otrzymać certyfikat.
Szkolenie dedykowane jest trenerom, kandydatom na trenera freestyle pom, cheer jazz, a także instruktorów innych form tańca np. sportów mażoretkowych.

Aby zapisać się na szkolenie wystarczy wysłać maila na adres szkolenia@mwronska.pl i podać dane do faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Uczestnik otrzyma dane do logowania.

Zapraszamy także na wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/731860591012799

Elementy gimnastyki artystycznej i sportowej  skok zpagatowy plakat

Masz pytania dotyczące szkolena?

Napisz do nas. Skorzystaj z formularza lub zakładki KONTAKT

    Wybierz temat