Aktualności

Zimowe warsztaty piruetowe

Zimowe warsztaty piruetowe to świetny pomysł na taneczne zakończenie roku i wejście z mnóstwem inspiracji w kolejny- 2023 rok.

Zajęcia będą bardzo zróżnicowane i nastawione nie tylko na prawidłową technikę wykonania piruetów- począwszy od podstawowych do bardzo zaawansowanych, ale także prawidłowym przygotowaniu ciała do ich wykonywania.

Zakręć się z nami zimą!

Piruety i skoki taneczne znane ze scen całego świata

Zimowe warsztaty piruetowe to także skoki taneczne. Im bardziej spektakularne tym lepiej, a jeszcze lepiej jeśli będą prawidłowo wykonane! To też znajdzie się w programie warsztatów.

Zdecydowanie po warsztatach będziecie pełni nowych umiejętności i inspiracji.
Ponieważ warsztaty głównie organizowane są dla osób startujących w kategorii Cheer Jazz i Freestyle pom, to zostanie także omówiona karta ocen CHEER JAZZ. Ponieważ jeśli startujemy w turnieju, to należy wiedzieć jak jest się ocenianym. Wykorzystane zostanie tutaj doświadczenie sędziowskie zebrane za granicą.

Zobacz galerię zdjęć!

Poznaj program warsztatów

Warsztaty piruetowe, jednodniowe warsztaty, które trwają prawie 6h zegarowych. Są one organizowane w dwa dni, aby więcej osób mogło wziąć udział w tym super wydarzeniu.
Zajęcia w sobotę odbywają się w godzinach

Grupa I w sobotę (17 grudnia 2022) od 15 do 20:30

Grupa II w niedzielę (18 grudnia 2022) od 14 do 19:30

Można zapisać się tylko do jednej grupy.

Warsztaty odbędą się w sali baletowej Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży przy ulicy Wietora 15. Sala baletowa znajduje się na 4 piętrze, a z okien widać piękny, krakowski Kazimierz!

Każdy z uczestników dostaje certyfikat!

Termin zgłoszeń mija 12 grudnia 2022.

PROGRAM WARSZTATÓW:
-Barre au sol
-Pirouette sur le cou de pied
-Grand Pirouette
-autorskie kombinacje piruetów
-skoki taneczne
-omówienie karty ocen cheer jazz według standardów europejskich

Cena za warsztaty to 250 PLN.
Chcesz przyjść w więcej niż 10 osób? zapytaj o zniżkę!

Aby zapisać się na warsztaty wystarczy wysłać maila pod adres szkolenia@mwronska.pl. Podać w mailu swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz w jaki dzień chcesz uczestniczyć w warsztatach. A możesz też po prostu wypełnić formularz na dole tej strony 🙂

Poznaj wykładowców!

warsztaty baletowe piruetowe

Katarzyna Pamuła – pedagog, choreograf, tancerka i menedżer.
Absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, Studia Baletowego Opery krakowskiej oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej „SPOT”. W 2009 roku otrzymała tytuł zawodowego artysty tancerza w Związku Artystów Scen Polskich, a rok później obroniła pracę dyplomową na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

W 2016 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność- zarządzanie mediami. Jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu choreografii oraz pedagogiki tańca. Aktualnie tancerka, choreografka niezależna,
pedagog tańca klasycznego, jazzowego i współczesnego oraz aktorka Teatru KTO.

Pracuje w renomowanych szkołach tańca w Krakowie oraz prowadzi warsztaty tańca klasycznego dla dorosłych. Na stałe współpracuje ze Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży. Od 2011 roku jej choreografie kwalifikują się do światowych finałów konkursu DANCE WORLD CUP, zajmując wysokie miejsca.
Cały czas kształci się i rozwija, biorąc udział w warsztatach tanecznych w Polsce i za granicą. Doskonali swój warsztat biorąc udział w szkoleniach metodycznych. Autorka programu Ballet Conditioning Training. Jest otwarta na nowe pomysły i wyzwania. Nieustannie poszukuje nowych inspiracji, a przez ruch, bezruch… ciągle dowiaduje się nowych rzeczy o sobie samej. Ruch i muzyka są nieodzowną
częścią życia… Uważa, iż jedno jest motorem drugiego, a o tańcu nie da się pisać (…) taniec trzeba tańczyć.

marta wrzeszcz warsztaty piruetowe dla cheerleaders

Marta Wrzeszcz– jest zakochana w cheerleadingu, ale także jazzie: nowoczesnym i komercyjnym.

Jestem mistrzynią kraju w kategorii solo jazz Adult, mistrzynią kraju w 2019 i 2020 roku w duetach Cheer Pom i Cheer Jazz. Zdobyłam mistrzostwo Polski w formacjach cheer jazz, a także wygrałam Cheer turniej w Korei Południowej w kategorii Duetów Freestyle Pom (chor. Małgorzata Wrońska) i Jazz (chor. Agata Kostrzyńska) Aktualnie jestem na studiach tanecznych w Copenhagen Dance Education.
Jestem także piruettowym świrem! Uwielbiam znajdować nowe i coraz trudniejsze kombinacje. Szukam nieoczywistych rozwiązań i spektakularnych emocji.

Małgorzata Wrońska– międzynarodowy sędzia i szkoleniowiec cheerleadingu i prefomance cheer. Stale współpracuje z federacjami: Estonii, Łotwy i Austrii.
W swojej karierze sędziowskiej sędziowała w Australii, Chinach, Korei Południowej, Austrii, Łotwie, Estonii, Białorusi, Ukrainie, Niemczech, Włoszech, Chorwacji.
Więcej o dokonaniach Małgorzaty przeczytacie tutaj


Do zobaczenia w pięknym Krakowie!


    Wybierz temat