Galeria

Galeria zdjęć z warsztatów piruetowych

Jak wykonać poprawnie piruety?

Odpowiedzią na to pytanie zajmowaliśmy się podczas warsztatów piruetowych, które miały miejsce 18 grudnia 2022 roku w Krakowie. W sali baletowej Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży przez 6 godzin Uczestnicy uczyli się podstaw technicznych. W programie nie zabrakło także zaawansowanych kombinacji piruetowych. A teraz jest już dla nich gotowa galeria zdjęć z warsztatów piruetowych.

Całe szkolenie zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby było jak najbardziej przydało się zawodnikom startujących w kategoriach freestyle pom oraz cheer jazz.

Najważniejszą kwestią, czyli postawą i przygotowaniem ciała tancerza zajęła się Katarzyna Pamuła- wspaniały metodyk tańca klasycznego.

Szalonymi kombinacjami i skokami jazzowymi zajęła się Marta Wrzeszcz- niezwykle utalentowana i utytułowana tancerka. Marta aktualnie pobiera nauki w duńskiej Kopenhadze. O naszych wykładowcach szerzej możecie przeczytać pod tym linkiem.
Ponieważ cheer jazz jest kategorią rozwijającą się w Polsce, dlatego też omówiliśmy kartę ocen. A zrobiła to Małgorzata Wrońska- międzynarodowy sędzia i szkoleniowiec.

Czy planujemy kolejne warsztaty? Oczywiście!

Galeria zdjęć z warsztatów piruetowych