Aktualności

Szkolenie trenerskie we Lwowie

Szkolenie trenerskie freestyle pom we Lwowie

W dniu 12-13 lutego 2022 Małgorzata Wrońska, wraz z Martą Wrzeszcz pojechały do Lwowa, aby szkolić Angels Cheerleaders Lviv z freestyle pom.
W szkoleniu wzięło udział 32 trenerów, nie tylko z wyżej wymienionego klubu (w którym trenuje 900 cheerleaders), ale także z innych klubów obwodu lwowskiego.

Szkolenie trenerów cheerleadingu we Lwowie/Ukraina, zdjęcie grupowe

Jak przeprowadzić trening cheerleadingu, a szczególnie freestyle pom?

Dużą część naszego szkolenia zajmowała strona techniczna wykonywanych elementów. Zostały zaprezentowane, typowe dla cheerleadingu arm motion– wraz z prawidłową techniką ich wykonania, a także ćwiczenia wspomagające naukę młodym zawodnikom. Omówiliśmy też rozgrzewkę pod zajęcia skocznościowe dla cheerleaders, a także technikę wykonania i metodykę nauczania tych skoków.

Skupiliśmy się także na technice skoków szpagatowych oraz techniki kręcenie piruetów.

Nasi kursanci często korzystają z wiedzy sędziowskiej Małgorzaty Wrońskiej. Nie inaczej było też tym razem. Kursanci bardzo aktywnie uczestniczyli w wykładzie o sędziowaniu freestyle pom, a także o tym jak budować choreografię pom. Dokładnie zostały omówione przejścia i ustawienia, pod kątem przydatności oraz tworzenia mistrzowskiej choerografii.

Szklenia dla trenerów cheer wszędzie tam, gdzie są potrzebne

Z takiego właśnie założenia wychodzimy. Skoro nasza wiedza, którą stale powiększamy jest coraz częściej doceniana za granicą, to nie ma żadnych przeciwskazań, aby szkolić za granicą. Do tej pory szkoliliśmy w Niemczech, Austrii, Estonii, na Łotwie i ostatnio na Ukrainie. Nie ukrywamy, że napawa nas to dumą.

Przeczytaj naszą ofertę kursów KLIKNIJ TUTAJ

Uwielbiamy zwiedzać

Dlatego też, powstał video blog z tego wyjazdu 🙂 Jest to pierwszy vlog, a już cieszy się sporym zainteresowaniem. A mamy materiałów na kilka kolejnych.

Zobacz niesamowitą energię z Lwowa KLIK


Jeśli potrzebujesz szkolenia trenerskiego lub warsztatów dla swojej drużyny, daj nam znać. Chętnie pomożemy.
Skorzystaj z formularza kontaktowego, a odezwiemy się.

    Wybierz temat