Aktualności

Od Igrzysk Olimpijskich do cheerleadingu

Zapraszamy na wywiad z Anną Kwitniewską

polską olimpijką w gimnastyce artystycznej (Atlanta ’96), trenerem gimnastyki, finalistką “Mam Talent”, mistrzynią Polski w kulturystyce (kat. fitness), a przede wszystkim trenerem zespołu Galaxy Team, który jako Mistrz Polski reprezentował Polskę,, podczas Mistrzostw Świata w Orlando (USA).

KLIKAM I OGLĄDAM

anna kwietniewska gimnastyka artystyczna, wywiad małgorzata wrońska

Dlaczego rozmawiamy o cheerleadingu? gimnastyka artystyczna i cheerleading

Cheerleading w życiu Anny Kwitniewskiej pojawił się dość niespodziewanie. Co więcej, miała być trenerem zastępczym na 3 miesiące, ale została na dłużej. Grupa polubiła ją na tyle, że nie chciała ponownej zmiany trenera. W drużynie Galaxy Team z Gdyni jest sporo zawodniczek, które niegdyś trenowały gimnastykę artystyczną. Ma to swoje plusy i minusy 🙂 Na plus jest zdecydowanie rozciągnięcie, ale problemem jest wykonanie ostrych i dynamicznych ruchów, zamiast pięknych i płynnych-jak to w gimnastyce.

Co się działo w sportowym życiu Anny, zanim trafiła do cheerleadingu?
Bardzo wiele i to z ogromnymi sukcesami. Jednak, warto zaznaczyć, że nic nie dzieje się przez przypadek i każdy jej sukces to ciężka praca jej samej, a także sztabu szkoleniowego.

Pomimo wielu sukcesów Anna jest niezwykle skromną i ciepłą osobą. Obejrzyjcie film i przekonajcie się sami.
Nie zapomnijcie subskrybować kanału, aby być na bieżąco z nowymi filmami, a także pamiętajcie, aby zmienić jakość filmu na HD 🙂

KLIKAM I OGLĄDAM

screenshot youtube, wywiad anna kwietniewska gimnastyczka
Print screen z wywiadu. Gość: Anna Kwitniewska

Kanał Małgorzaty Wrońskiej na youtube ma za zadanie przybliżyć cheerleading polski i zagraniczny. Dlatego też, znajdziecie tam rozmowy ze świata cheerleadingu. Zapraszamy serdecznie KLIK.

Niedługo pojawią się tam filmy instruktarzowe oraz sędziowskie.